Tadeusz Sznuk od 27 lat prowadzi kultowy program Jeden z dziesięciu. Okazuje się, że dalsza emisja hitu TVP stanęła pod znakiem zapytania. Jest już odpowiedź stacji. 

Tadeusz Sznuk jest bez wątpienia jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Jeden z dziesięciu bez jego udziału to już nie byłby ten sam program. 

Tadeusz Sznuk będzie dalej prowadził 1 z 10

Pod koniec kwietnia, gdy emitowane były ostatnie odcinki 1 z 10 widzowie zaczęli spekulować. Obawiali się, że stacja rezygnuje z dalszych emisji hitu. Wszystko za sprawą pożegnania, jakie wygłosił na wizji Tadeusz Sznuk:

Zwycięzcy, widzom dziękujemy za obecność. I to koniec. 

Obawy fanów okazały się słuszne. Między TVP a producentem programu – firmą Euromedia TV doszło do konfliktu. Jak miał stwierdzić nadawca: oczekiwania producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być spełnione. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
Grupa Euromedia TV szybko zareagowała na oświadczenie Telewizji Publicznej i zastrzegła, że zawsze stała i będzie stać na straży niezależności i wysokiej jakości programu. 

Teraz, jak informuje Spidersweb, TVP przekazało mediom nowy komunikat. Nowe odcinki 1 z 10 wystartują już jesienią. Wygląda na to, że obie strony w końcu doszły do porozumienia. Prowadzącym, rzecz jasna, pozostaje Tadeusz Sznuk. 

Informujemy, że ekipa teleturnieju wraca na plan Jednego z Dziesięciu! Teraz jeszcze zapraszamy na powtórki, ale już po wakacjach wrócimy do Was z premierowymi odcinkami – czytamy na fanpage’u programu. 

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Spidersweb.pl, Facebook.com