Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapendowska ma zastrzeżenia co do występów Sary James na scenie. Powiedziała, co jej się nie podoba
Michał Fitz
Michał Fitz 17.06.2022 14:46

Zapendowska ma zastrzeżenia co do występów Sary James na scenie. Powiedziała, co jej się nie podoba

Sara James
TRICOLORS/East News Pawel Wodzynski/East News

Od kilku dni Sara James jest na nagłówkach wielu artykułów i gazet. Wszystko przez jej ogromny sukces, który odniosła w amerykańskiej edycji „Mam Talent”. Młoda Polka była bardzo onieśmielona przed swoim występem, ale skradła serca jurorów, w szczególności jednego z nich.

Zanim jeszcze zaczęła śpiewać, przewodniczący komisji, Simon Cowell, powiedział, że ma co do niej dobre przeczucie. Gdy usłyszał, jak śpiewa, tylko się utwierdził i nacisnął dla niej złoty przycisk, co oznacza, że posłał Sarę wprost do półfinałów.

Sara James oceniona przez Elżbietę Zapendowską

Sara zaśpiewała na amerykańskiej scenie utwór „Lovely” autorstwa Billie Eilish, który naprawdę wymaga nie lada umiejętności wokalnych. Zachwyciła dosłownie wszystkich. Publika zorganizowała jej burzę oklasków na stojąco, a jurorzy nie mogli wyjść z podziwu po występie, podobnie zresztą jak zagraniczne media.

To jednak niejedyny wybitny wykon młodej piosenkarki, bo takie zaliczała już wcześniej. Jeden z nich miał miejsce chociażby w trakcie ostatniej Eurowizji Junior, na której Sara otarła się o zwycięstwo. Już wtedy na jej temat wypowiadała się Elżbieta Zapendowska i miała dosyć ciekawą opinię, którą podzieliła się z „Faktem”.

Jak wówczas wspomniała, Sara według niej ma przepiękny głos i już naprawdę dobry warsztat, przez co śpiewa zniewalająco jak na swój wiek. Niemniej Zapendowska podkreśliła, że wciąż jest jeszcze bardzo młoda, a wprowadzanie dzieci do show-biznesu może zakończyć się różnie.

– Dzieci powinny chodzić do szkoły, a nie włóczyć się po festiwalach – ostro oceniła Elżbieta Zapendowska występy na scenie tak młodej osoby.

Nie wszystkie talenty przez to się rozwijają. Zaznaczyła więc, że rodzice muszą o nią dobrze zadbać, by po prostu swojej perły nie zmarnować.

Warto przy okazji nadmienić, że Sara nie jest jedyną młodą wokalistką, która musi mierzyć się z podobnymi opiniami. Przez to samo przechodzi obecnie Viki Gabor, którą internauci na każdym kroku odsyłają do szkoły. Jeszcze niedawno podobne zarzuty padały pod adresem dziś już prawie pełnoletniej Roksany Węgiel.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James stoi u progu międzynarodowej kariery. Jak radzi sobie w szkole?
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: fakt.pl

Tagi: Sara James