Zaproszenie ślubne z tajemniczą karteczką w środku wywołało w sieci istną burzę! Dlaczego? Prośba, którą umieścili Państwo Młodzi w sekretnej wiadomości była dla gości niedopuszczalna. Weselnicy poczuli się urażeni. Niektórzy z nich postanowili nawet podzielić się swoimi odczuciami w sieci. Za wesele płacili rodzice, więc wyglądało to tak, jakby młodzi chcieli sobie dorobić na samej imprezie, napisała jedna z pań, a jej słowa cytuje portal kobieta.wp.pl.

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych to kolejny element, o którym pod żadnym pozorem nie powinniśmy zapominać w czasie przygotowywań do tego wielkiego dnia. Decyzja o tym, jak finalnie będą wyglądać oraz jakie treści znajdą się w środku, powinna należeć od A do Z do Państwa Młodych. To przecież ich wielki dzień. Okazuje się jednak, że na pozór tak błaha sprawa, jak ich image może być powodem niebywałego obudzenia naszych gości!

Zaproszenie ślubne wywołało oburzenie gości

Fakt, iż Państwo Młodzi, zamiast prezentów wolą dostawać pieniądze czy alkohol zupełnie nas nie dziwi. W końcu, kto z nas po ceremonii zaślubin chciałby mieć w domu 8 kompletów ręczników kąpielowych, 5 żelazek, 7 zestawów sztućców czy 4 czajniki elektryczne?! A niepodważalne jest, że tak właśnie zakończyłby się temat prezentów od gości weselnych.

Podobnie sytuacja wygląda z kwiatami. Pomimo tego, że niezwykle piękne, są niestety nietrwałe. Po jakimś czasie zaczynają usychać, a dla młodych nowożeńców stają się utrapieniem.

Dawanie świeżo upieczonemu małżeństwu prezentów, jeszcze do niedawna było czymś zupełnie normalnym. Dziś powoli się od tego odchodzi na rzecz upominków jasno określonych przez Państwo Młodych…

Określanie prezentów jest zupełnie niedorzeczne

Portal kobieta.wp.pl w jednym z artykułów przybliżył czytelnikom historię Pauliny. W momencie, gdy kobieta otworzyła zaproszenie ślubne, które wręczyli jej młodzi, była w prawdziwym szoku. 

– Za wesele płacili rodzice, więc wyglądało to tak, jakby młodzi chcieli sobie dorobić na samej imprezie. Jakby to był dla nich biznes. Zostaliśmy tam zaproszeni, bo panną młodą była siostra mojego chłopaka, więc od samego początku planowaliśmy dać trochę więcej pieniędzy – cytuje słowa dziewczyny portal kobieta.wp.pl. 

Kiedy zaproszeniu dostrzegła znaczek z kopertą i przekreślonym obok prezentem poczuła się tak jakby zaproszona została tylko i wyłącznie dla prezentu. Od początku nie kryła swojego oburzenia. Oprócz tego jasno zaznaczyli, że mile widziane są również zdrapki oraz alkohol.

A wy co o tym sądzicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zaproszenie ślubne
popularne.pl

Goście byli zniesmaczeni, gdy zobaczyli prośbę Państwa Młodych!

Zaproszenie ślubne
Unsplash.com @micheile

Okazuje się, że goście weselni stawiają na klasykę w tej kwestii.

Zaproszenie ślubne
Pexels.com @Pixabay

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Różnica wieku to dla niej żaden problem. 19-latka od trzech lat spotyka się ze starszym mężczyzną, dzieli ich 42 lata
  3. Babcia została okradziona przez wnuka. „Pozbawił mnie mieszkania i oszczędności”
  4. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  5. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułKim jest Julia Woźniak-Starak? Siostra słynnego producenta to niezwykle intrygująca osoba
Następny artykułPamiętacie Janka z ”Brzyduli”? Wyrósł na prawdziwego przystojniaka. Czym się zajmuje?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.