Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapytali Magdę Narożną czy jest w ciąży. „Odpowiadam prawdą”, gwiazda nie pozostawiła wątpliwości
Michał Fitz
Michał Fitz 09.01.2023 15:20

Zapytali Magdę Narożną czy jest w ciąży. „Odpowiadam prawdą”, gwiazda nie pozostawiła wątpliwości

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magda Narożna od kilku lat jest już szczęśliwą mamą. Ma córeczkę Gabrysię. Jej partner Krzysztof również ma dziecko z poprzedniego związku. Fani są więc bardzo ciekawi, czy para będzie miała też wspólne pociechy. Bez ogródek pytają o to wokalistkę i często też jej to sugerują na podstawie publikowanych przez nią zdjęć. Niedawno wokalistka znów się do tego odnosiła.

Narożna rozmawiał z „Super Expressem” przy okazji jej niedawnego, sylwestrowego występu z zespołem „Piękni i Młodzi”.

Czy Magda Narożna jest w ciąży?

Jak we wspomnianej wyżej rozmowie wyjawiła sama zainteresowana, już zdążyła przyzwyczaić się do tego, że jest podejrzewana o ciążę przynajmniej kilka razy w roku. Przyznała, że dociekliwym fanom a czasem i mediom naprawdę niewiele potrzeba, by dopatrzyć się u niej stanu błogosławionego.

Wyjaśniła, że musi naprawdę uważać, co publikuje w sieci, by następnego dnia znów nie odpowiadać na te same pytania. Wystarczy bowiem, że źle ustawi się na zdjęciu, przez co trochę podkreśli swój brzuch lub po prostu nieco jej przybędzie, by doszukano się u niej ciąży. Mało tego, przyznała, że kiedyś na jedną z takich sugestii nabrała się nawet jej mama, która zadzwoniła z pretensjami, że nie dowiedziała się o tym wcześniej.

– Zawsze odpowiadam prawdą, że to tylko domysły i nieprawdziwe informacje — skwitowała artystka

Czy Magda Narożna planuje kolejne dziecko?

Przy okazji Magda zdecydowała się także na jasną deklaracją dotyczącą kolejnego dziecka. W końcu z Krzysztofem łączy ją bardzo silne uczucie, którym często chwalą się w mediach społecznościowych, dlatego fani mają pełne prawo przypuszczać, że kolejna ciąża może się pojawić. Okazuje się jednak, że nie!

Magda zaznaczyła, że obecnie nie planuje następnego dziecka. Wytłumaczyła też, z czego to wynika. Ma po prostu zbyt dużo zawodowych zobowiązań, by zdecydować się na ciąże, a dzięki Gabrysi i tak już spełnia się w roli matki.

Zobacz post:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii