W najnowszej kampanii Zaquad for Freedom marka podkreśla inspirującą siłę kobiet, niezłomność w osiąganiu celów i niezwykłą walkę o niezależność. Do udziału w sesji marka zaprosiła dziennikarkę i prezenterkę Gabi Drzewiecką.

Uosobienie marki Zaquad to kobieta – wolna, niezależna, która posiada nieustającą potrzebę odkrywania i doświadczania. Najnowsza kolekcja to mocne wyartykułowanie manifestu brandu, który ma na celu zachęcać do pielęgnowania indywidualnego stylu i wyrażania siebie. A przy tym jest stanowczą interpretacją hasła: pozwól sobie być kim chcesz.
 

Moda jest po to, aby dawać kobietom wolność, mobilizować do poczucia pewności siebie w każdej sytuacji. To motyw przewodni Zaquad for Freedom, a siłą przedstawionej wizji jest Gabi Drzewiecka. Bezkompromisowa i odważna kobieta, która zawsze stanowczo dąży do realizacji swoich marzeń

– komentuje założycielka i główna projektantka marki Zaquad, Anna Banaczek.

Zaquad x Gabi Drzewiecka Shape of Freedom

Najnowsza linia to projekty, które można zestawiać w dowolnych kombinacjach. Modele typu oversize oraz luźne, proste kroje – nawiązują do poczucia wolności i komfortu. W kolekcji łączone są elementy sportowe z miejskim szykiem. Zaquad for Freedom to głównie obszerne bluzy, puchowe kamizelki czy lekkie wiatrówki. Wśród spodni uwagę zwracają te, z wysokim stanem i paskiem w talii (tzw. paperbag) wykonane z marmurkowego jeansu.
 

Material of Freedom

Zaquad podjął praktyczną decyzję przy wyborze tkanin. Prezentuje wytrzymały i wodoodporny ortalion, mięsistą, ciepłą dresówkę oraz lekkie puchowe wypełnienie.

Colour of Freedom

Marka porusza się po palecie barw, na której bazowała już w poprzednich kolekcjach, to m.in.: stalowa szarość i zieleń khaki oraz nikiel o srebrnym odcieniu i marmurkowy denim. Nie zabraknie również bazowych, kontrastujących kolorów w postaci bieli oraz czerni. Pojawiają się także multi-barwne nadruki w postaci kolibrów czy serca odzwierciedlające symbole wolności i miłości.
zaquad
Fot. materiały prasowe zaquad
 

Chcemy sprawić, aby Kobieta czuła się wyjątkowo na co dzień, aby ubrania, które nosi, dodawały jej odwagi w codziennych zmaganiach – dodaje Anna Banaczek.

Kolekcję Zaquad for Freedom znajdziesz na stronie: www.zaquad.com oraz
w butiku mieszczącym się przy ulicy Mokotowskiej 41/2. Tam możesz także dokonywać wypożyczeń

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zaquad
Fot. materiały prasowe zaquad
zaquad
Fot. materiały prasowe zaquad
zaquad
Fot. materiały prasowe zaquad

 

Poprzedni artykułMama zgłosiła zaginięcie synka. Policja dokonała potwornego odkrycia w jej torebce
Następny artykułDziecko prawie umarło po pocałunku. Miała rany na całej twarzy
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.