Zara. Świąteczny nastrój powoli opada, jednak to nie zmienia faktu, że emocje nadal będą nam towarzyszyły. A to za sprawą niesamowitych wyprzedaży w sklepie Zara. Kiedy zaczyna się wyprzedaż? Zobaczcie, co możecie wtedy upolować!

Zara. Zakupów możecie dokonywać zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online. Sklep szykuje dla was prawdziwe rewelacje, obok których nie sposób przejść obojętnie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie! 

Wyprzedaż Zara 2018

Zara to sklep znany wszystkim. Szeroki wybór dobrej jakości ubrań sprawia, że jego zwolenników szukać można zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Nic więc dziwnego, że wyprzedaże w tym sklepie przyciągają do salonów tłumy. 

Rozpoczęcie wyprzedaży

Wraz z końcem Gwiazdki, sklepy wychodzą naprzeciw klientom, sprzedając ubrania i akcesoria za cenę znacznie niższą niż zazwyczaj. Wiele marek zdecydowało się rozpocząć zimową wyprzedaż jeszcze przed świętami, jednak sklep, na którego promocje wszyscy czekają z zapartym tchem, wystartował z obniżkami 26 grudnia o godzinie 22:00. Za pomocą aplikacji, którą można ściągnąć w serwisie AppStore lub Google Play, zakupów można było dokonywać już od godziny 20:00.

Możliwość zwrotu

Zara. W przypadku zakupów przez internet, powyżej 200 zł, klientom przysługuje darmowa dostawa. Zara daje nam również możliwość zwrotu zakupionych ubrań, mając na uwadze odmiennie preferencje i gusta odbiorców. Nie musicie się więc obawiać, że zakupiony produkt, który nie do końca wam pasuje, znajdzie się w odmętach waszej szafy.

Co warto kupić? 

Przeceny, które mogą zainteresować sporą ilość osób, dotyczą kurtek i płaszczów. Ich cena spadnie o minimum 50%! Wszelkiego rodzaju buty, torebki oraz dodatki będą wspaniałym kąskiem dla osób, które nie nabyły ich wcześniej, właśnie ze względu na cenę. Zara. Pamiętajcie, że zima tak naprawdę dopiero przed nami, dlatego warto zadbać o odpowiednio ciepły ubiór. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto wybrać się na wspomnianą wyprzedaż, my odpowiadamy, że zdecydowanie tak! W galerii poniżej możecie spojrzeć na propozycje, które dla was przygotowaliśmy. Udanych łowów!

ZARA. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zara
zara.com

Spodnie z nadrukiem imitującym cenę węża. Stara cena: 139 zł. Nowa cena: 89,90 zł. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPolskie filmy w rankingu 10 najlepszych filmów 2018. Nie tylko „Zimna Wojna”
Następny artykułZnaki zodiaku i 2019 rok. Co cię czeka w Nowym Roku?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.