Joanna Kryńska długo ukrywała to w sekrecie. Teraz jednak uznała, że najwyższy czas, by przekazać fanom radosną nowinę. Gwiazda TVN powiedziała „tak”, a na jej palcu pojawił się zachwycający pierścionek. Wiemy, kim jest szczęśliwiec, który poślubi prezenterkę.

Joanna Kryńska od lat jest związana ze stacją TVN24, gdzie prowadzi serwisy informacyjne, m.in. „Fakty”, czy poranne „Wstajesz i wiesz”. Gwiazda cieszy się sympatią pokaźnego grona fanów, a na Instagramie obserwuje ją ponad 26 tysięcy internautów. Teraz postanowiła podzielić się z nimi radosną nowiną.

Joanna Kryńska długo zwlekała z informacją. Wreszcie pokazała pierścionek

Na Instagramie zawitała radosna informacja. Joanna Kryńska przez długi czas utrzymywała swoją radość w tajemnicy przed fanami, jednak teraz nareszcie uznała, że czas się pochwalić.

– Miłość. Nasza Rodzina, Przyjaciele cieszą się już razem z nami. Wy też jesteście nam Bliscy i zawsze serdeczni, więc i z Wami dzielimy się naszą radością. Zaręczyliśmy się! To nie stało się dziś ani wczoraj, ale teraz jest dobry moment, by podzielić się radością – napisała.

Promieniejąc z dumy i radości dziennikarka zaprezentowała pierścionek zaręczynowy z jasnego złota. Delikatny i subtelny wyglądał zachwycająco. I choć nie wiadomo dokładnie, kiedy gwiazda TVN powiedziała „tak”, patrząc na wcześniejsze zdjęcia kilkukrotnie mogliśmy dostrzec na jej palcu serdecznym charakterystyczną błyskotkę.

Była widoczna na zdjęciu z końca czerwca, a za roześmianą miną prezenterki już wówczas musiało ukrywać się wielkie szczęście z nowej drogi życia. Znajomy kształt przejawiał się także na zdjęciach z maja. Czy to możliwe, by Joanna Kryńska ukrywała wspaniałą nowinę aż tak długo?

Joanna Kryńska powiedziała „tak”. Wiemy, kim jest jej ukochany

Dzieląc się swoją radością, Joanna Kryńska jednocześnie pokazała swojego przyszłego męża. Nie bez powodu na jednej z fotografii para stanęła na boisku po dwóch stronach siatki.

Grzegorz „Gabor” Jędrzejewski, bo tak nazywa się jej ukochany, to zapalony miłośnik piłki nożnej, a co więcej, trener bramkarzy, osobiście piastujący tę funkcję w Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Polskich Dziennikarzy. Mogliśmy go oglądać m.in. w programie „TurboKozak”.

Sportowiec jest nieco młodszy od swojej wybranki — zgodnie z informacją podaną przez „Teleshow” ma 39 lat, z kolei gwiazda TVN w tym roku świętowała 42. urodziny. Czym jest jednak drobna różnica wieku przy gorącym uczuciu, które ich połączyło?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Joanna Kryńska
fot. instagram.com/j.krynska
Joanna Kryńska
fot. instagram.com/j.krynska
Joanna Kryńska
fot. instagram.com/j.krynska
Joanna Kryńska
fot. instagram.com/j.krynska
Joanna Kryńska
fot. instagram.com/j.krynska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dorota Gardias naraziła córkę na niebezpieczeństwo. Pogodynka TVN w ogniu krytyki
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: WP Teleshow

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl