Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Alicja Bachleda-Curuś się zaręczyła? Aktorka po raz pierwszy pokazała ukochanego
Marta Kulik
Marta Kulik 01.01.2020 16:00

Alicja Bachleda-Curuś się zaręczyła? Aktorka po raz pierwszy pokazała ukochanego

alicja bachleda-curuś
fot. instagram.com/alicjabck

Zaręczyny w Sylwestra? Czyżby Alicja Bachleda-Curuś powiedziała tak w ten wyjątkowy dzień? Aktorka złożyła fanom noworoczne życzenia, a przy okazji pierwszy raz pokazała swojego ukochanego i… pokaźny pierścionek! Wygląda na to, że końcówka roku była dla niej niezwykle emocjonująca i pełna wrażeń.

Alicja Bachleda-Curuś właśnie ogłosiła światu swoje zaręczyny? Gwiazda opublikowała niezwykłe zdjęcie, a uwadze fanów nie umknął okazały pierścionek znajdujący się na jej palcu. Szybko pojawiły się spekulacje, że aktorka i jej tajemniczy ukochany planują ślub.

Alicja Bachleda-Curuś: zaręczyny

W noworoczny poranek na Instagramie Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się zdjęcie, które zwróciło szczególną uwagę internautów. Gwiazda pozowała z kieliszkiem szampana, a w tle znajdował się tajemniczy mężczyzna.

-Happy New Year! Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten 2020 będzie jeszcze lepszy, niech wszystko, nad czym pracowaliśmy w tym odchodzącym, ma swoje zwieńczenie, niech się spełnia! Bądźmy dla innych dobrzy, dla siebie samych łaskawi. Kochajmy i cieszmy się każdym dniem – napisała.

Uwagę fanów przykuł jednak pewien szczegół. Na palcu aktorki lśni sporych rozmiarów pierścionek. Natychmiast pojawiły się komentarze sugerujące, że Alicja Bachleda-Curuś już niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Z kim jest Alicja Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś jest z tajemniczym brunetem, którego oficjalnie jeszcze nigdy nie pokazała. Najprawdopodobniej to właśnie on znajduje się w tle na jej ostatnim zdjęciu. Para spotyka się już od roku i wygląda na to, że związek jest coraz poważniejszy. Czy aktorka niebawem wyjdzie za mąż?

W przeszłości Alicja Bachleda-Curuś związana była z Colinem Farrellem. Gwiazdorska para doczekała się syna Henry’ego Tadeusza, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Później aktorka spotykała się z Marcinem Gortatem, ale ta relacja również dobiegła końca. Fani mają nadzieję, że 36-latka w końcu znalazła prawdziwą miłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zaręczyny

Alicja Bachleda-Curuś jest w szczęśliwym związku z tajemniczym mężczyzną.

zaręczyny

Czy gwiazda powiedziała tak w Sylwestra? Na jej palcu pojawił się pierścionek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
  6. Nie żyje gwiazdor „M jak miłość”, „Klanu”, „Ekstradycji” i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media