Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Margaret się zaręczyła? Gwiazda wygadała się na swoim koncercie
Robert Głowacki
Robert Głowacki 03.10.2019 13:31

Margaret się zaręczyła? Gwiazda wygadała się na swoim koncercie

zaręczyny
fot. Nathan Dumlao, unsplash.com

Zaręczyny Margaret okazały się wielką niespodzianką dla fanów piosenkarki. Artystka, która do tej pory niechętnie publicznie mówiła na temat swojego życia prywatnego, wygadała się na swoim koncercie. Kim jest narzeczony Margaret? To znany muzyk!

Margaret już na dobre rozgościła się w polskim show-biznesie. Od jej pierwszego hitu minęło już prawie 10 lat, a ta doskonale wykorzystała minioną dekadę, gruntując swoją pozycję na rynku muzycznym. O swoim życiu prywatnym Margaret nie opowiada zbyt chętnie, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Podczas swojego wczorajszego koncertu w warszawskiej Stodole gwiazda ogłosiła swoje zaręczyny, co spotkało się z gromkimi brawami. Komu gwiazda zdecydowała się powiedzieć sakramentalne „tak”?

Zaręczyny Margaret

Margaret jest jedną z nielicznych artystek na polskiej scenie muzycznej, która jest w stanie utrzymać się ze swojej muzyki i koncertowania. Na próżno szukać skandali w jej wykonaniu, co więcej sama zainteresowana bardzo sporadycznie odnosi się do swojego życia prywatnego. Przyzwyczajeni do tego dziennikarze już nawet nie dopytują gwiazdy o jej życie intymne, jednak tym razem, to ona sama zabrała głos w tej sprawie.

zaręczyny

Obecnie artystka jest w trasie koncertowej promującej jej najnowszy album Gaja Hornby. Wczoraj odbył się koncert artystki w warszawskim klubie Stodoła, jednak nikt nie spodziewał się, że Margaret ogłosi na nim swoje zaręczyny. Jak to zrobiła? W pewnym momencie na scenie dołączył do niej Kacezet, z którym wykonała utwór „Daenerys&Jon Show”, jednak to zapowiedź scenicznego gościa potwierdziła zaręczyny.

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego– zapowiedziała gwiazda.

Publiczność zareagowała gromkimi brawami, a w mediach społecznościowych artystki aż roi się od gratulacji, do których również się przyłączamy!

Zaręczyny

Kim jest narzeczony Margaret?

Narzeczonym Margaret jest raper KaCeZet. O ich związku plotkowano od wielu miesięcy, jednak dopiero niedawno potwierdziła swoją relację, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. Kacezet, tak naprawdę nazywa się Piotr Kosieradzki i ma 34 lata. Jest wokalistą i autorem tekstów. W latach 2002-2008 występował w zespole Tabula Rasa.

Kacezet współpracował również z zespołem Dreadsquad, a w latach 2011-2013 występował w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty. Jest znany z takich utworów jak: Czego ona chce; Nadciąga; Kocham swoje miasto; Mistrz; oraz Niech gadają, w którym gościnnie usłyszeć możecie Kamila Bednarka. Co więcej, Margaret i KaCeZet mają na koncie wspólny numer. Skoro para się już zaręczyła, nie pozostaje nam nic innego jak czekać na ślub piosenkarki i rapera.

Zaręczyny

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu