Zaręczyny zakończyły się tragedią, o której głośno było na całym świecie. Mężczyzna pragnął, by jego ukochana ten wyjątkowy dzień zapamiętała do końca życia. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem, a ukochany zginął w dramatycznych okolicznościach. Niedoszła narzeczona napisała poruszający post, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie.

Chwila zaręczyn to niezwykle doniosła chwila i poważna deklaracja na przyszłość. Panowie pierwsze problemy napotykają zwykle na etapie zakupu pierścionka. Chcą mieć pewność, że uda im się sprostać oczekiwaniom ukochanej. Kolejna zagwozdka, której muszą stawić czoła to wybór miejsca i właściwa aranżacja. Tym razem nadmierna pomysłowość przyszłego Pana młodego zakończyła się tragedią.

Zaręczyny zakończyły się tragedią 

Kenesha Antoine, jakiś czas temu zdecydowała się na wzruszające wyznanie dotyczące tragicznej śmierci swojego niedoszłego narzeczonego. Wpis, który opublikowała, w mgnieniu oka stał się viralem, a liczba 13 000 udostępnień oraz ponad 300 komentarzy z kondolencjami są tego najlepszym dowodem.

Antoine i Webber spędzali swoje wymarzone wakacje na wyspie Pemba u wybrzeży Tanzanii. Zakochani zdecydowali się zamieszkać w drewnianej kabinie zanurzonej w oceanie. W związku z tym, że obydwoje mieli głowy pełne szalonych pomysłów, perspektywa ta wydała im się niezwykle interesującą. Podwodne widoki, którymi napawali się każdego dnia, skłoniły chłopaka do zanurzenia się w przestworzach oceanu i oświadczenia się swojej ukochanej. Wiedział, że chce z nią spędzić resztę życia.

Mężczyźnie nie udało się wypłynąć

Webber włożył więc płetwy, okulary pływackie i zanurkował. Gdy zobaczył ukochaną natychmiast wyjął tajemniczą karteczkę i przycisnął ją do ścianki.

-Nie mogę wstrzymać oddechu wystarczająco długo, aby powiedzieć ci wszystko, co kocham. Ale… Wszystko, co kocham w tobie, kocham bardziej każdego dnia. Czy możesz być moją żoną? Wyjdź za mnie- napisał.

Z kieszeni wyciągnął też pierścionek, który pokazał swojej ukochanej. Niestety nigdy nie miał okazji usłyszeć odpowiedzi, gdyż nie udało mu się wypłynąć. Powód do tej pory nie jest znany. Kobieta jakiś czas temu zdecydowała się na wzruszające wyznanie. Napisała w nim, że Webber jest jedyną miłością jej życia. Pomimo tego, że fizycznie nie ma go przy niej, już zawsze będzie obecny w jej sercu. Nigdy nie przestanie go kochać i wierzy, że wkrótce spotkają się po drugiej stronie.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE:

Zaręczyny
screen z nagrania YouTube

Zaręczyny pod wodą zakończyły się tragedią. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Dziewczyna szukała bogatego męża przez internet. Odpowiedź pewnego bankiera zapamięta na długo
  4. Kot i jego właścicielka podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia
Poprzedni artykułEwa Farna zaatakowana przez fana na Instagramie: „Po co ciągle piszesz po czesku?!”
Następny artykułDo czego pasują szare botki? Stylizacje, które na każdym będą wyglądać świetnie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.