Zaręczyny to piękny moment, który na długo pozostaje w pamięci zakochanych. Niestety, oświadczyny nie zawsze przebiegają tak, jak by sobie tego życzyła przyszła panna młoda. Gdy męska kreatywność da się we znaki, spodziewać można się naprawdę wiele. Ale to? To przebiło wszystko!

Mieszkaniec Singapuru, który za wszelką cenę chciał zaskoczyć swoją ukochaną, chyba nie spodziewał się takiego odzewu ze strony internautów. Pod zamieszczonym na fanpage’u That’s it, I’m ring shaming zdjęciem pojawiło się wiele niezbyt przychylnych komentarzy… Co takiego zrobił? 

Nietypowe zaręczyny

Fotografia, która wywołała tak skrajne emocje, została zamieszczona na Facebooku przez bliską znajomą mężczyzny. Oburzona dodała, że za całym incydentem stoi rolnik, słynący z nietypowego poczucia humoru. Kobieta dodała również opis: 

— Gardzę tym pierścionkiem, a przede wszystkim pomysłem na jego pokazanie. Stoi za tym mężczyzna, który jest rolnikiem. To jednak nie usprawiedliwia jego fatalnego gustu — napisała — Nie wspominając o obrączce zdecydowanie cieńszej, niż kamień. Skoro ja muszę cierpieć patrząc na to, to pomyślałam, że wam też tego nie oszczędzę.

Fotografia przedstawia wymię krowy, na które bohater artykułu nałożył pierścionek…

Czy mężczyzna będzie miał kłopoty?

Internauci nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki. Pomysłowy farmer raczej nie zjednał sobie ich sympatii. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze:

— Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałam coś tak obrzydliwego. 

– Takie zachowanie jest przykładem znęcania się nad zwierzętami – grzmieli oburzeni internauci

Mam nadzieję, że panna młoda powiedziała NIE

— Zwierzę to nie zabawka!

Trzeba przyznać, że pomysł był… dość nietypowy. Myślicie, że dziewczyna powiedziała tak?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zareczyny
unsplash.com

Zaręczyny to dla większości kobiet bardzo wyjątkowy moment. Wiele z nich zupełnie nie spodziewa się tego, co przygotował dla nich ukochany partner. 

zareczyny
facebook.com/ That’s it, I’m wedding shaming

Pewien mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej ukochanej, umieszczając pierścionek na jednym z krowich wymion. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pan młody doznał upokorzenia. Ludzie uważają, że jego żona to „najbrzydsza panna młoda”, nie wierzą, że mu się podoba
  2. Panna młoda wyrzuciła gości z wesela. Nie mogła znieść tego, jak się zachowują
  3. Twierdzi, że ciąża zniszczyła jej życie. „Z młodej atrakcyjnej dziewczyny stałam się potworem”
  4. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  5. Pocałunek na moście skończył się tragedią. Stracili równowagę, nie było już ratunku

 

 

Poprzedni artykułMartyna Wojciechowska o tragedii, która ją spotkała. „Długo nie mogłam zrozumieć, dlaczego Rafał umarł”
Następny artykułKoniec z pozycją „69”. Teraz wśród wszystkich par króluje pozycja ”68”