Zaręczyny z warunkiem zdarzają się naprawdę. Ta kobieta dostała pierścionek przedzaręczynowy, a prawdziwy dostanie, dopiero gdy zda test. Taki warunek postawił jej partner, który chce sprawdzić, czy wybranka spełnia jego oczekiwania. Jak zareagowała kobieta? Internauci nie są w stanie w to uwierzyć.

Wszystkie zaręczyny prowadzą do ślubu? Okazuje się, że sprawa nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Przekonała się o tym kobieta, która dostała pierścionek przedzaręczynowy. Od tej pory ma udowadniać, że jest odpowiednim materiałem na żonę.

Zaręczyny z warunkiem

Kobieta, która dostała nietypową propozycję przedzaręczyn, nie miała wcześniej pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Z radością jednak wysłuchała partnera, przyjęła pierścionek i zgodziła się, by mężczyzna sprawdzał, czy nadaje się na żonę. Nie wstydziła się tego, a swoją historią podzieliła się w mediach społecznościowych.

– Mój chłopak i ja zdecydowaliśmy się na przedzaręczyny. Nie wiem, czy ktoś o tym słyszał, ale on zasugerował, że kupi mi tymczasowy pierścionek zaręczynowy, żeby sprawdzić, czy jestem dobrym materiałem na żonę. Uwielbiam tę błyskotkę i chcę, by pozostała ze mną na zawsze. Kiedy już naprawdę się zaręczymy, wystarczy, że nieco ją zmodyfikujemy. Mam nadzieję, że zdam test i prawdziwe oświadczyny to tylko kwestia czasu — napisała na Facebooku.

Kobieta podkreśliła też, że bycie udawaną narzeczoną daje jej wiele radości i cieszy się, że otrzymała przynajmniej taki pierścionek. Internautki jednak nie podzieliły jej radości i były w szoku, że mogła zgodzić się na coś takiego.

zaręczyny
fot., Gift Habeshaw, unsplash.com

– W ten sposób zamknął ci usta na jakiś czas. Nie licz na to, że planuje prawdziwe oświadczyny!

– Skarbie, jedyny test, jaki powinnaś w tym momencie wykonać, to ten na obecność chorób wenerycznych. On z całą pewnością cię zdradza.

– Udawane zaręczyny, udawany pierścionek, udawana narzeczona. Jego miłość do ciebie chyba też nie jest do końca prawdziwa.

Nie wiadomo też, w jaki sposób mężczyzna zamierza sprawdzać, czy jego ukochana nadaje się na żonę. Co więcej, zapewne ona sama nie ma pojęcia, na co niby-narzeczony będzie zwracał uwagę. Czy powinna pilnować się na każdym kroku?

Czym są przedzaręczyny?

Przedzaręczyny są mało popularnym sposobem na wyrażenie miłości. Zwykle decydują się na nie mężczyźni, którzy nie chcą stracić ukochanej, ale nie są gotowi na ślub. Co oznacza pierścionek przedzaręczynowy? Zwykle to symbol wierności i poważnych planów. Częściej decydują się na niego młode osoby, które ze względu na studia, karierę czy lęk przed zobowiązaniami nie są gotowe na zawarcie małżeństwa.

zaręczyny
fot. Carly Rae Hobbins, unsplash.com

O wiele bardziej popularne jest wręczanie pierścionków w prezencie, jako zapewnienie o wielkiej miłości. Nie wiąże się to jednak z testowaniem kobiety i jest jedynie romantycznym gestem. Wiele par decyduje się też na noszenie obrączek, które jeszcze przed ślubem mają dawać sygnał, że dana osoba jest już zajęta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep, któremu niestraszny zakaz handlu. Take & Go ruszyło w Poznaniu
  2. Doda wypowiedziała się na temat śmierci Woźniaka-Staraka. Takich słów nikt się nie spodziewał
  3. Choroba syna zmusiła ją do rezygnacji z kariery aktorskiej. Była gwiazdą „Na Wspólnej”
  4. Żora Korolyov opublikował prywatne wiadomości od Sandry Kubickiej. Będzie nowy konflikt?
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułKotek nie wiadomo skąd znalazł się na środku ruchomej autostrady. Wideo ciężko się ogląda
Następny artykułJak się ubrać jesienią? Cieplutkie i modne rozwiązania na jesienny chłód
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.