Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 21.08.2019 18:14

Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn

zaręczyny
instagram.com/sandrakubicka

Zaręczyny były tylko kwestią czasu. Para od samego początku jest w siebie zapatrzona i pomimo odległości, jaka ich teraz dzieli, spędzają razem każdą wolną chwilę. Gwiazda może pochwalić się naprawdę pięknym pierścionkiem. Czy tym razem dojdzie do ślubu? Piękna blond modelka wcześniej złamała kilka męskich serc.

Poznali się na początku tego roku, ale to była miłość od pierwszego wejrzenia. Od tamtej pory są niemal nierozłączni, nawet ciągła odległość i podróże, które związane są z pracą jej pracą modelki, nie są w stanie rozdzielić pary. Zaręczyny były utrzymane w tajemnicy, para nie opowiedziała o ich okolicznościach, pochwaliła się jedynie tym, że niedługo wezmą ślub. Pierścionek na palcu modelki wygląda prezentuje się przepięknie.

Zaręczyny w polskim show-biznesie, kto teraz weźmie ślub?

Wczoraj Sandra Kubicka pochwaliła się, że oficjalnie została narzeczoną. Zdjęcie z wybrankiem i przepięknym pierścionkiem z diamentem zamieściła na Instagramie. Kto jest narzeczonym Sandry Kubickiej? Wybrankiem modelki jest brazylijski biznesmen Kaio Alves Goncalves.

Para poznała się na początku tego roku i od razu zaiskrzyło. Postanowili nie marnować czasu i od razu razem zamieszkać w Miami, gdzie oboje na co dzień żyją i pracują.

Niedawno Sandra Kubicka przyjęła propozycję wzięcia udziału w programie Taniec z gwiazdami. Problemem okazała się jednak odległość, ponieważ treningi odbywają się w Polsce, a wybranek Sandry mieszka w Miami. Do tego modelka podczas ćwiczeń do programu doznała powyżej kontuzji. Jej wybranek długo nie czekał i postanowił przyjechać do Polski, aby wspierać ukochaną. Tutaj też miały miejsce zaręczyny.

Jak wygląda pierścionek zaręczynowy Sandry Kubickiej?

Sandra pochwaliła się na swoim Instagramie pierścionkiem, którym oświadczył się jej ukochany. Widać, że brazylijski biznesmen nie przejął się ceną i wybrał dla ukochanej pierścionek z białego złota z naprawdę dużym diamentem.

Modelka w każdym poście i w każdej swojej relacji eksponuje dłoń w taki sposób, aby było widać jej pierścionek. Nic dziwnego! Jest się czym chwalić.

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Sandra już przyjmowała kiedyś zaręczyny, a do ślubu nigdy nie doszło. Czy tym razem będzie inaczej?

Zobacz jak wygląda pierścionek Sandry Kubickiej:

zaręczyny

Na profilu narzeczonego Sandry pojawiło się takie zdjęcie modelki. Zaręczyny, jak widać, zostały przyjęte.

zaręczyny

Ze względu na pracę Sandry, para przebywa aktualnie w Polsce. Brazylijski biznesmen zaprzyjaźnił się z polskimi gwiazdami. Na jego profilu można znaleźć zdjęcia z Malikiem Montaną.

zaręczyny

Kilka miesięcy po tym, jak Sandra i Kaio się poznali postanowili razem zamieszkać. Kupili piękną posiadłość w Miami.

zaręczyny

To zdecydowanie była miłość od pierwszego wejrzenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące Polaków straci rentę. Rząd zaostrza przepisy
  2. Piotr Woźiak-Starak nadal poszukiwany. Super Express „Znaleziono w śrubie motorówki ludzkie włosy”
  3. Choroba zmieniła Ewę Minge. Gwiazda w szczerych słowach na temat swojego wyglądu
  4. Nie żyje scenarzysta serialu ”Złotopolscy”. Jan Purzycki miał 71 lat
  5. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło:plotek.pl, gwiazdy.wp.pl