Zaręczyny ogłosili w internecie. Zakochani wstawili zdjęcie na Facebooka, a jeden szczegół zdradził prawdziwy powód ich przygotowań do ślubu. Długo nie mogli zrozumieć, jaki błąd popełnili. Dopiero komentarze znajomych wszystko im wyjaśniły. Ich historia sprawia, że każdy zastanowi się dwa razy, zanim wrzuci fotografię do sieci!

Nie ma nic dziwnego w tym, że zakochani chcą, aby wszyscy dowiedzieli się o ich szczęściu. Pewna para, która w pośpiechu ogłosiła swoje zaręczyny w mediach społecznościowych, dała znajomym do zrozumienia, że to nie miłość jest powodem, dla którego planują się pobrać.

Zaręczyny ogłoszone na Facebooku

Para zrobiła zdjęcie tuż po tym, kiedy kobieta powiedziała tak. Niestety, spontaniczność sprawiła, że ich sekret szybko wyszedł na jaw. Najpierw w oczy rzuca się sztuczny pierścionek, którym chwali się przyszła panna młoda. Dopiero po chwili można zauważyć coś, co wiele wyjaśnia. Internauci nie mogą zrozumieć, jak para mogła dopuścić do czegoś takiego.

zaręczyny
fot. facebook

W lewym dolnym rogu zdjęcia leży coś, co sprawiło, że w komentarzach zawrzało. Znajomi zaręczonych pisali, żeby głośno przyznali, z jakiego powodu nagle planują ślub oraz pytali, czy na pewno dobrze przemyśleli to, czy chcą wrzucić to zdjęcie do sieci.

Test ciążowy

Zaskoczona para nie mogła zrozumieć, o co chodzi znajomym. Nie pomagały sugestie o kadrowaniu fotografii i teksty o tym, że wnętrze naprawdę ma znacznie. Wkrótce jednak ktoś wprost zapytał, czy obok kobiety leży test ciążowy. Zakochanym nie pozostało nic innego jak podzielić się kolejną informacją, która nie była już dla nikogo zaskoczeniem.

zaręczyny
pixabay.com

Wpadka świeżo zaręczonych sprawiła, że wszyscy dowiedzieli się o ich spodziewanym dziecku tuż po tym, jak oni sami poznali radosną nowinę. Po zdarzeniu zarówno para, jak i ich znajomi wiedzieli, że następnym razem, zanim publicznie pokażą jakieś zdjęcie, dobrze przyjrzą się wszystkim szczegółom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Dowiedziała się o zdradzie męża. Na adres kochanki wysłała jego brudy i list, który zapamięta na zawsze
  3. Brzuch mężczyzny powiększał się z dnia na dzień. Lekarze podczas USG oniemieli
  4. Rodzice otrzymali list od nauczycielki, po tym, jak wręczyli jej drogi prezent. Byli całkowicie zaskoczeni
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
Poprzedni artykułPies był w żałobie po śmierci kociego przyjaciela. Właścicielka zrobiła mu uroczą niespodziankę
Następny artykułDał swojej umierającej żonie ostatni prezent. Kobieta nie mogła powstrzymać łez
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.