Zarobki Kingi Dudy, która właśnie podjęła nieprawdopodobną decyzję, opiewać będą w powalające sumy pieniędzy. 25-latka postanowiła rozpocząć karierę międzynarodową i porównana została do Roberta Lewandowskiego. Wszystko wskazuje na to, że przed córką prezydenta swoi świetlana prawnicza przyszłość.

Prezydencka córka po trzech miesiącach pracy w jednej z najlepszych warszawskich kancelarii prawniczych postanowiła odejść. Okazuje się, że od tego momentu, imponujące sumy pieniędzy, zarabiać będzie za granicą. Fakt postanowił nieco bliżej przyjrzeć się całej sprawie i dowiedzieć się, jakie zarobki tym razem wchodzą w grę. Kinga Duda zarobi krocie.

Zarobki Kingi Dudy wprawiają w osłupienie

Kinga Duda to ambitna i świetnie zapowiadająca się prawniczka. Przypomnijmy, że 25-latka może pochwalić się tytułem prawa z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz ukończonymi studiami podyplomowymi prawa amerykańskiego na katolickim uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. Przez ostatnie trzy miesiące pracowała kancelarii Maruta Wachta, która specjalizuje się m.in. w prawie nowych technologii. Tymczasem okazuje się, że córka Prezydenta właśnie podjęła kolejną decyzję i zdecydowała się na odejście z obecnego miejsca pracy.

-Kancelaria zawarła z panią Kingą Dudą umowę na trzymiesięczny staż z uwagi na dalsze plany zawodowe pani Dudy – usłyszał Fakt w kancelarii Maruta Wachta.

Dziennik od znajomych Dudy dowiedział się, że już od jakiegoś czasu planowała karierę w Londynie. Córka Prezydenta teraz ma zatrudnić się w jednej z brytyjskich kancelarii.

Ile w Londynie zarobi Kinga Duda?

Zgodnie z doniesieniami Faktu, Kinga Duda na stanowisku konsultanta prawnego w stolicy Wielkiej Brytanii, będzie mogła zarobić około 100 tys. funtów, czyli ponad pół miliona zł rocznie. Kiedy dziennikarze dziennika dotarli do kancelarii Prezydenta, postanowili zapytać polityków bliskich Andrzejowi Dudzie, co sądzą o decyzji podjętej przez 25-letnią pociechę. 

Wyjazd Kingi to sytuacja jak Robertem Lewandowskim, który gra w Bayernie. Czy należy się smucić, że nie gra w Polsce? Lepiej życzyć powodzenia i trzymać kciuki – powiedział jeden z polityków. 

Wszystko wskazuje na to, że Kariera Kingi Dudy nabierze teraz naprawdę zawrotnego tempa.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zarobki
24.05.2015 Warszawa Wybory prezydenckie II tura Wieczor wyborczy Andrzeja Dudy N/z corka Kinga Duda fot Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Kinga Duda rozpocznie międzynarodową karierę. 

Kinga Duda
facebook.com/jagiellonianvismoot

Córka prezydenta zarobi krocie. 

Zarobki
facebook.com/Kinga-Duda

Zarobki Dudy w skali roku szacowane są na pół miliona. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Naturalny napój obniżający poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Jego przygotowanie jest banalnie proste
  2. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  3. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  4. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  5. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

Źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułJak wyczyścić żelazko? Prosty sposób każdej babci. Koniec ze zniszczonymi ubraniami
Następny artykułZapakował do woreczków 5 identycznych kromek chleba. Po kilku dniach wszystkim odebrało mowę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.