Zarobki Kingi Rusin są naprawdę imponujące. Prowadząca Dzień Dobry TVN pochwaliła się swoim fanom obrotami jej firmy kosmetycznej za zeszły rok. Prezenterka ponad 10 lat temu założyła firmę z ekologicznymi kosmetykami i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę. Zawrotne kwoty zwalają z nóg!

Ochrona środowiska i szeroko pojęta ekologia jest bardzo ważnym aspektem w życiu Kingi Rusin. Dziennikarka jest bardzo zaangażowana w ochronę naszej planety, chętnie udziela swojego wizerunku w kampaniach ekologicznych. Ponad 10 lat temu zdecydowała się założyć własną ekologiczną firmę kosmetyczną. Biznes stopniowo piął się ku górze i zyskiwał coraz większe grono klientów. Prezenterka pokazała, jakie jej firma generuje zarobki. Ta milionowa kwota robi wrażenie!

Kinga Rusin: zarobki

Kinga Rusin jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN. Wraz z Piotrem Kraśko prowadzi poranne pasmo Dzień Dobry TVN, a także program Agent Gwiazdy. Telewizja nie jest jej jedynym źródłem dochodu. Przedsiębiorcza dziennikarka dekadę temu założyła firmę kosmetyczną Pat&Rub, która produkuje przyjazne środowisku kosmetyki. Od kilku lat udziałowcem w spółce jest również partner prezenterki – Marek Kujawa. 

Kinga Rusin pochwaliła się dziś zarobkami, jakie wygenerowała jej firma w zeszłym roku. Spółka Pat&Rub w 2018 roku zarobiła aż 28 milionów złotych, a z jej usług skorzystało ponad 100 tys. klientów. Dziennikarka opublikowała wspólne zdjęcie z partnerem, pod którym wyraziła swoje zadowolenie z sukcesu. 

– PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora), Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz – napisała Kinga Rusin na Instagramie. 

Pogratulować tak dobrze prosperującej działalności! Życzymy dalszych sukcesów.

Z kim jest Kinga Rusin?

Kinga Rusin jest w związku z Markiem Kujawą. To 44-letni adwokat, a także partner zarządzający w warszawskiej kancelarii Marek Kujawa i Partnerzy. Specjalizuje się w nieruchomościach. Jest absolwentem wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również na Uniwersytecie Cambridge oraz na uniwersytetach we Francji i Niemczech. Co więcej, wraz z Kingą Rusin prowadzi firmę kosmetyczną Put&Rub. Para jest ze sobą już 7 lat i wygląda na bardzo szczęśliwą. 

Gratulujemy sukcesu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zarobki
instagram.com@kingarusin

Firma Kingi Rusin zanotowała rekordowe zarobki. 

zarobki
instagram.com@kingarusin

Partner dziennikarki, Marek Kujawa, również jest udziałowcem w spółce. 

zarobki
instagram.com@kingarusin

Kinga Rusin firmę założyła ponad 10 lat temu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Graficzka pokazała, jak naprawdę powinny wyglądać okładki magazynów dla nastolatek
  3. 35-letnia kobieta ustanowiła rekord w jedzeniu majonezu na czas. W 3 minuty pochłonęła aż 16 tysięcy kalorii
  4. Miłość matki do córki silniejsza niż śmierć. Historia rodem z filmu
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  6. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo