Zarobki tej 24-latki są naprawdę imponujące. Nie po raz pierwszy okazuje się, że pomysłowość popłaca! Kobieta za usługi, które oferuje rocznie zarabia ponad 200 tysięcy złotych! Brzmi świetnie, prawda? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym właściwie postanowiła zająć się kreatywna i piękna dziewczyna.

24-latka, oprócz bycia barmanką, znalazła sposób na nietypowy zarobek bardzo pokaźnej sumy pieniędzy! Najprawdopodobniej świat nigdy by o niej nie usłyszał, gdy nie fakt, iż dorobiła się na nim fortuny. Czym zajmuje się Cecelia? My już wiemy!

Zarobki 24-latki są imponujące!

Cecelia Baez na co dzień mieszka w Filadelfii. Błyskotliwa dziewczyna pewnego dnia wpadła na genialny pomysł, aby dorobić sobie do pensji barmanki. Co więcej, okazał się on strzałem w dziesiątkę!

Młoda kobieta zajmuje się… przytulaniem swoich klientów! Nietypowy sposób na biznes, zgadzacie się? Oprócz tego dziewczyna rozmawia z nimi o życiu i pomaga w rozwiązywaniu dręczących ich problemów. 

Mężczyźni mogą liczyć też na cenne wskazówki dotyczące skutecznego randkowania, sposobów na odnalezienie miłości życia, a nawet rad, jak stać się lepszym człowiekiem! Jak możemy zauważyć, dziewczyna jest wszechstronnie uzdolniona i ma wiedzę w każdym temacie!

Nietypowa dziewczyna dorobiła się fortuny

Cecelia od samego początku, wiedziała, że zawód eteatowej przytulaczki to dość nietypowe i kontrowersyjne zajęcie. Całkowicie zmieniła do niego podejście, kiedy dostrzegła, że jej rozmowy z klientami nie idą na marne. Naprawdę im pomaga, a kiedy widzi wdzięczność malującą się na ich twarzach, czuje się wyśmienicie. 

-Moja rodzina bardzo mnie wspiera – zawsze byłam osobą, która myśli nieszablonowo w kwestii tego, co uważa się za „normalne”. Są też otwarci w kwestii tego, jak kształtuje się współczesne społeczeństwo- czytamy na portalu popularne.pl wypowiedź Cecelii.

Ile zarabia dziewczyna? Dowiedzmy się!

Cecelia ze wszystkich sił stara się, aby jej praca dorywcza nie przekraczała 15 godzin tygodniowo. Jak się okazuje, to wystarczający czas, aby zyskać naprawdę imponujące kwoty! 

Dziewczyna swoją godzinną terapię wycenia na 80 dolarów, czyli około 300 złotych! Tygodniowo więc jej zarobki sięgają nawet 4 500 złotych. A rocznie 200 000 tysięcy złotych.

To naprawdę imponujące, biorąc pod uwagę fakt, iż jej jednym zajęciem jest rozmowa i przytulanie swoich klientów. Nie wiemy, czy wiecie, ale Cecelia nie jest jedyną Amerykanką, która postanowiła zająć się płatnym przytulaniem. 

Portal Cuddlist daje możliwość odnalezienia i wynajęcia, odpowiadającego nam przytulacza. Aczkolwiek w dalszym ciągu, prym wiodą Stany Zjednoczone.

Usługa przytulania dostępna jest też w Polsce!

Serwis Przytulanie.pl jakiś czas temu otworzył w Warszawie swój pierwszy salon profesjonalnego przytulania. Godzinną wizyta bez promocji kosztuje 139 złotych. Za 90 minut należy zapłacić 150 złotych. 

Dostępne są też specjalne pakiety, które umożliwiają regularne odwiedzanie tego nietypowego dotychczas miejsca.

– Nasza działalność została bardzo ciepło przyjęta. Wszystko odbywa się bardzo sympatycznie i nie ma tutaj miejsca na żadne kontrowersje. Każda sesja wymaga od nas sporej logistyki. Trzeba porozmawiać z osobą, która chce się umówić na sesję, uzgodnić dogodny termin i zapoznać klienta z określonym przytulaczem. Nigdy nie ma tak, że ktoś do nas przychodzi, płaci i po prostu wychodzi. Jeżeli dzwoni osoba, która jeszcze nigdy u nas nie była prowadzimy szczegółowe rozmowy, aby dowiedzieć się, kim jest dany klient i dlaczego na taką sesję się zdecydował, więc od razu staramy się stworzyć bliższą relację. – powiedział w rozmowie z Lelum.pl jeden z pracowników warszawskiej agencji przytulania.

Zastanawiacie się, jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać etatowym przytulaczem? Agencja przytualnie.pl zdradziła nam sekrety!

– Warunkiem jest przesłanie zgłoszenia razem z nagranym 3-4 minutowy plik, w którym każdy kandydat opowiada coś o sobie. Zresztą te filmiki można zobaczyć na naszej stronie.W zakładce O NAS jest każda osoba, która dla nas pracujePóźniej nagraniami zajmują się właściciele firmy i to oni oceniają każdą osobę na tej podstawie. Jeżeli się spodoba, przeprowadzana jest rozmowa telefoniczna – jeśli ona również wypadnie pomyślnie, zapraszana jest na szkolenie wdrażające – dowiadujemy się.

Nie zapomnijmy też, że agencja taka nie ma nic wspólnego z biurem matrymonialnym!

– Klient musi być sympatyczną i otwartą osobą, która wie na jakiego rodzaju usługę się decyduje. Żeby nie było żadnych dwuznaczności i niedomówień. Wszystkie wątpliwości rozwiewane są już w trakcie pierwszej rozmowy – usłyszeliśmy w agencji Przytulanie.pl

ZOBACZ TEŻ:

Zarobki
www.cuddlist.com @ceceliacatalinabaez

Kobieta znalazła nietypowy sposób na biznes. Zarobki są imponujące. 

Zarobki
www.cuddlist.com @ceceliacatalinabaez

24-latka sprawia wrażenie miłej i ciepłej osoby!

Zarobki
www.cuddlist.com @ceceliacatalinabaez

Takie zdjęcia wrzuca dziewczyna, na swój oficjalny profil na portal, dla którego pracuje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje ceniony polski artysta. Jego prace były wystawiane w galeriach na całym świecie
  2. Polsat ogłosił kolejną uczestniczkę „Tańca z Gwiazdami”! To znana prezenterka
  3. Kinga Rusin nic nie wiedziała o odejściu Magdy Mołek? „Mam nadzieję, że to Prima Aprilis”
  4. Krystyna Pawłowicz mogła zostać mistrzynią olimpijską. Wszystko zniweczyło jedno wydarzenie
  5. TVN szuka już nowych prowadzących DDTVN? Kogo zobaczymy na kanapie śniadaniówki?

 

 

  

Poprzedni artykułJaką dietę stosuje Jolanta Kwaśniewska? Dzięki kilku prostym zasadom od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę
Następny artykułMaseczki odmładzające, które zrobisz w 5 minut! Trzy proste przepisy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.