„Co kupić parze młodej?” – kwestia ta zaprząta głowy wszystkich potencjalnych uczestników wesel. Świeżo upieczeni małżonkowie przyznają w rozmowie z mediami, że część otrzymanych prezentów sprawiła, że nie mogli oni wyjść z podziwu. Co otrzymali od gości?

Nietypowe prezenty na wesele

Przyczyną kolejnej już internetowej dyskusji o prezentach ślubnych stało się wesele Karoliny Małysz. Jak przyznał bowiem ojciec panny młodej – znany skoczek narciarski – wraz z żoną sprezentował on córce „talon” na nowe mieszkanie, którego lokalizację para wybierze po ukończeniu studiów.

Jedna z komentujących kobiecy portal WP przyznała z kolei, że rodzina (tak jej, jak i męża) niebywale ją zaskoczyła, ofiarując… najnowszy model SUV-a.

– Mamy dobrze „ustawioną” rodzinę i znajomych, jednak nie liczyliśmy na wielkie prezenty. Raczej zabawne i nietypowe. Jednak najbliżsi nas zaskoczyli – przyznała.

Joanna i Konrad, kolejna z niedawnych par młodych, mieli jeszcze więcej szczęścia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z okazji ślubu dostaliśmy od moich chrzestnych miesięczną wycieczkę dookoła świata. […]  Jestem do dzisiaj niezwykle wdzięczna, że dane mi było odbyć taką podróż, niemalże w objęciach ukochanego – powiedziała kobieta.

Oliwia wyznała z kolei, że prezentem, z którego ucieszyła się najbardziej, było… nowe mieszkanie.

–  Wiedzieliśmy, że będzie coś ekstra, ale nie spodziewałam się, że aż tak. Poza tym od naszych wspaniałych, licznych gości dostaliśmy ponad 100 000 złotych w gotówce – uzupełniła.

W obecnych czasach zdecydowana część par rezygnuje jednak z niezwykle wystawnych przyjęć, nie spodziewając się tym samym drogich prezentów. Najważniejsze staje się dla nich spędzenie czasu w gronie bliskich.

Jakie jest wasze zdanie na temat wesel i prezentów?

Źródło: Wirtualna Polska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje

Redaktor