Zatrzymanie akcji serca wywołało gwałtowną śmierć znanego aktora. Nagły zgon był ogromnym zaskoczeniem, ponieważ mężczyzna miał zaledwie 35 lat. Pech chciał, że wypadek miał miejsce tuż przed kamerami.

Wszystkim jest ciężko pogodzić się z tak przedwczesną śmiercią. Okropny wypadek wydarzył się podczas kręcenia popularnego reality show – niestety, młodego aktora nie dało się uratować.

U 35-latka wystąpiło zatrzymanie akcji serca

Mężczyzna zmarł w środę nad ranem. Właśnie wtedy przebywał na planie znanego programu Chase Me, w którym postanowił wziąć udział. Kiedy kręcono sceny z jego udziałem, aktor gwałtownie upadł. Wywołało to ogromne poruszenie wśród publiczności.

Program Chase me słynie z tego, że jest wymagający fizycznie. Gwiazdy, które godzą się na udział w tym show są świadome, że będą poddane stałemu wysiłkowi. Zhejiang Television Godfrey postanowiło wydać oświadczenie, w którym możemy przeczytać, że mężczyzna padł nieprzytomny na ziemię. 

– Personel medyczny na miejscu natychmiast rozpoczął leczenie i przetransportował go do szpitala (…). Niestety po dwóch godzinach leczenia ratunkowego logłosił, że [aktor — red.] nie żyje z powodu nagłego zatrzymania akcji serca. -czytamy w The Hollywood Reporter.

zatrzymanie akcji serca
instagram.com/godfreygao

Tancent News dotarło do jednego z członków publiczności, który miał przyznać, że przed samym upadkiem aktor krzyknął: Nie mogę iść dalej! Według niego był to najbardziej przerażający moment programu, ponieważ kamerzyści zrobili na niego zbliżenie i kontynuowali nagrywanie odcinka. Chwilę później artystę zabrano do szpitala i tam podjęto liczne próby reanimacji. Niestety, nie przyniosły one zamierzonego rezultatu. 

Kim jest tragicznie zmarły aktor?

Godfrey Gao urodził się w Tajpej na Tajwanie. Jeszcze będąc nastolatkiem, przeniósł się do Kanady. Kiedy ukończył college w Vancouver Gan powrócił do rodzinnych stron i tam odniósł wielki sukces w świecie modelingu. W 2011 roku cieszył się dużą popularnością, którą przyniósł mu fakt, że jako pierwszy azjatycki model pojawił się w globalnej kampanii dla Louisa Vuittona. 

Popularność przyniosły mu, także charakterystyczne role filmowe. Wystąpił w wielu tajwańskich dramatach telewizyjnych. Jego podboje sięgnęły nawet Hollywood. Tam, w 2003 roku wystąpił w roli Magnusa Banea w filmie Dary Anioła. Miasto kości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zatrzymanie akcji serca
instagram.com/godfreygao

Godfrey Gao zmarł na oczach widowni, a powodem było zatrzymanie akcji serca

zatrzymanie akcji serca
instagram.com/godfreygao

Mężczyzna wziął udział w znanym programie Chase Me.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją

 

źródło: chillizet.pl

Poprzedni artykułW samolocie usiadła obok niego otyła kobieta. Chwilę później dała mu prawdziwą lekcję życia
Następny artykułDziadek znalazł dziwny sznurek wystający z desek na strychu. Gdy go pociągnął, zamarł
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.