Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zażartował z Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Internauta dosadnie podsumował ich związek
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.10.2022 16:31

Zażartował z Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Internauta dosadnie podsumował ich związek

Maciej Kurzajewski Kasia Cichopek
Instagram/katarzynacichopek Instagram/maciejkurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wywołali wczoraj niemałe poruszenie w sieci swoim niespodziewanym wyznaniem. Prowadzący program „Pytanie na śniadanie” oficjalnie poinformowali o swoim związku. Wśród ogromu gratulacji znalazło się także wiele słów krytyki.

Prezenterzy od dawna byli bohaterami spekulacji mediów na temat ich rzekomego romansu. W końcu w dniu swoich 40. urodzin Katarzyna Cichopek zamieściła wspólne zdjęcie z dziennikarzem, które stało się oficjalnym potwierdzeniem ich relacji.

Następnego dnia gwiazdy TVP pojawiły się w swoim rodzimym programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowiedzieli o tym, w jaki sposób spędzają czas w Izraelu i podziękowali wszystkim za okazane im wsparcie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski natrafiają na pierwsze kłopoty

Pod postem aktorki, za pomocą którego potwierdziła swój związek z kolegą z planu „Pytania na śniadanie” znalazło się mnóstwo słów gratulacji i życzeń miłości dla nowej pary. Zdjęcie skomentowało mnóstwo znajomych prezenterów z show-biznesu, w tym między innymi Maciej Dowbor, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Joanna Koroniewska, Edyta Górniak czy Joanna Kurska.

Pomimo ogromnego poparcia ze strony polskich gwiazd, zakochani stali się także ofiarami ogromnego hejtu. Wiele internautów uważa, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zbudowali swój związek na nieszczęściu wielu osób, w tym zwłaszcza byłej ukochanej dziennikarza Pauliny Smaszcz oraz byłego męża aktorki Marcina Hakiela.

O ile tancerz nie odniósł się do informacji udostępnianych przez zakochanych, a weekend spędził razem z dziećmi i nową ukochaną w górach, o tyle Paulina Smaszcz postanowiła wypowiedzieć się w kwestii nowego związku gwiazd. Dziennikarka nie tylko ostrzegła Kasię Cichopek przed kłamstwami jej nowego wybranka, ale też zdradziła, że romans prowadzących śniadaniówkę trwa już od czasów programu „Czar par”.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w ogniu krytyki internautów

To jednak nie koniec problemów zakochanych. Łatwo można zauważyć, że pod zdjęciem potwierdzającym ich związek nie brak negatywnych komentarzy i hejtu internautów. Fani zarzucają Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu rozbicie rodzin oraz egoistyczne podejście do życia.

„Nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu”

„Ta wolność jednak naprawdę ma imię… Spoko, ale szkoda tych kłamstw, zanim wrzuciłaś to zdjęcie i tego pocisku na Hakiela którego cisnęli w mediach za wywiad”

„Jak twoja wiara odnosi się do Twojego ślubu kościelnego”

„I po co te kłamstwa były, ludzie nie są głupi. Szkoda tylko ze kosztem rodziny się odbyło, zdrada i tyle” – czytamy komentarze pod zdjęciem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Fani skrytykowali również program „Pytanie na śniadanie”, który według nich urządził spektakl na wizji i niepotrzebnie połączył się z przebywającymi w Izraelu prowadzącymi. Według telewidzów produkcja na siłę próbuje stworzyć z ekipy prezenterów jedną wielką rodzinę. Jeden z internautów ironicznie porównał nawet TVP do rodziny królewskiej, a Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego do Royal Couple.

„Czy teraz pytanie na śniadanie będzie programem o życiu prywatnym waszych prezenterów i aktorów?”

„Jaki kraj taka tv publiczna i Royal Couple!” – czytamy w komentarzach internautów pod postem na Instagramie „Pytania na śniadanie”.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Paulina Smaszcz-Kurzajewska zareagowała na związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Zrobiło się niemiło
  3. Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania

Źródło: kobieta.wp.pl