Zdrada potrafi boleć o wiele bardziej, kiedy nasz partner zdradza nas z inną, równie bliską osobą. Ten mężczyzna okłamywał swoją narzeczoną, wmawiał jej rzekomą zazdrość, a kiedy kobieta traciła czujność, zdradzał ją z pewną bliską jej osobą. Długo nie potrafiła pozbierać się po tym okropnym ciosie.

Paweł i Aneta byli zaręczeni od pół roku, a spotykali się od ponad trzech lat. 23-latka planowała ich wspólną przyszłość i nigdy nie pomyślałaby, jakim draniem okaże się jej narzeczony. Zresztą nie tylko on.

Ta zdrada była niespodziewana!

— W ogóle nie spodziewałam się, że mój narzeczony mnie zdradza. Nic nie wyczułam, nie zauważyłam żadnych objawów, a okazało się, że robi to od dłuższego czasu! — wyznaje Aneta — Paweł zawsze był przystojny, podobał się moim koleżankom. Moja najlepsza przyjaciółka jednak była nim zainteresowana trochę za bardzo. Zdrada, jakiej dopuścił się mój narzeczony, jest niewybaczalna! — opowiada dziewczyna.

Najprawdopodobniej ta zdrada nie wyszłaby na jaw, gdyby przyjaciółka dziewczyny nie była aż tak nieostrożna.

— Pewnie myślicie, że zdradził mnie z tą moją przyjaciółką? Celowo zaczęłam od tego, bo co prawda ona nie spała z moim narzeczonym, ale była w całą sytuację zamieszana. — rozwiewa wątpliwości nasza bohaterka. — Ten drań przespał się z moją siostrą!

Zdrada bolała ją potrójnie

— Najpierw zaczął na mnie naskakiwać, że mu nie ufam. Wmawiał mi, że jestem o niego chorobliwie zazdrosna, a ja tylko pytałam, gdzie był i co robił. Tak normalnie, zwyczajnie. Zrobił mi wielką aferę o nic! Pomyślałam sobie, że jest przewrażliwiony, bo jego była go kontrolowała, ale niestety, powodem jego zachowania faktycznie była zdrada! — wyznaje poruszona Aneta.

— Przepraszałam go chyba z tydzień! Masażem, kolacyjką. Wszystko wydało się, kiedy moja niby przyjaciółka przyszła do mnie na ploteczki. Kumpluje się też z moją rok starszą siostrą, dlatego, kiedy rozmowa zeszła na nią, Wera przypadkowo pokazała coś, czego najwidoczniej nie chciała! dodaje

Przeglądając zdjęcia, w poszukiwaniu nowego idealnego profilowego, które poprzedniego dnia Weronika wysłała również na czacie do siostry Anety, przypadkowo przesunęła o jedną fotkę za daleko! Na zdjęciu była siostra bohaterki i jej narzeczony, Paweł, leżący razem w łóżku. Podpis na zdjęciu głosił „Pawełek gustuje tylko w siostrach T., dobrze, że woli spać z tą ładniejszą. :*

— Byłam w szoku, kiedy to zobaczyłam! Ta zdrada zabolała mnie potrójnie, bo zamieszani w nią byli: mój narzeczony, moja siostra i moja najlepsza przyjaciółka! Trzy osoby, którym tak bardzo ufałam. Nie rozumiem mojej siostry, po co wysyłała takie zdjęcia, przez to ta zdrada łatwo mogła wyjść na jaw i tak też się stało. Pawła też nie jestem w stanie zrozumieć, wmawiał mi, że jestem chorobliwie zazdrosna. Przepraszałam go, a on mnie zdradził. Nie mam pojęcia co dzieje się z tym światem! — wyznaje Aneta. Dziewczyna jednego dnia dowiedziała się, że okłamują ją najbliżsi jej ludzie.

— Dziewczyny, uważajcie, komu ufacie! Okazuje się, że wszyscy mogą okazać się fałszywymi zdrajcami! — zakańcza swoje wyznanie Aneta. Dziewczyna bardzo zawiodła się na swoich bliskich.

zdrada
Obraz Adina Voicu z Pixabay

Najlepsza przyjaciółka Anety przyjaźniła się również z jej siostrą. 

zdrada
Obraz Анастасия Гепп z Pixabay

Dziewczyna nie wiedziała co powiedzieć, kiedy zobaczyła okropne zdjęcie siostry wraz z jej narzeczonym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój telefon nie wytrzyma kilku godzin. Uważaj na najnowszą aktualizację
  2. Kalina Jędrusik odbiła męża koleżance po fachu. Przez wiele lat mieszkali pod jednym dachem
  3. Znany wokalista wraz z partnerem po raz czwarty został ojcem. Dziecko urodziła surogatka
  4. Małżeństwo wyśmiało w kolejce kobietę z piątką dzieci. Nieznajoma zrobiła coś niespodziewanego
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułKim jest Małgorzata Tomaszewska? Nowa prowadząca ”Pytanie na Śniadanie” ma znanego ojca
Następny artykułOjciec polskiego aktora nie był obecny w jego życiu. ”Nigdy go nie poznałem”
Redaktorka działu lifestyle na Lelum.pl, a prywatnie matka dwóch kotów. Pisanie od najmłodszych lat było jej pasją, którą nadal starać się rozwijać w miarę możliwości. Uwielbia też gotować, eksperymentując z przepisami. Fanka powieści fantasy i spokojnych jesiennych wieczorów przy kubku herbaty.