Zazdrosny mężczyzna utuczył swoją dziewczynę tylko po to, by nikt nie próbował mu jej odebrać. Chociaż Christine Carter zawsze miała spory apetyt, jej partner robił wszystko, by stała się jeszcze większa. Odbiło się to nie tylko na jej zdrowiu, lecz także na jej psychice. W pewnym momencie przejrzała na oczy i zakończyła tę toksyczną relację. Po rozstaniu przeszła spektakularną metamorfozę i dziś wygląda jak trenerka fitness!

Toksyczne relacje potrafią zamienić nasze życie w piekło. Na własnej skórze odczuła to Christine Carter. Kobieta przez laty związana była z zazdrosnym mężczyzną, który doprowadził ją do chorobliwej otyłości. Dopiero po rozstaniu udało jej się zawalczyć o siebie. Poznajcie historię tej niezwykłej kobiety.

Zazdrosny mężczyzna doprowadził swoją dziewczynę do otyłości

Christine Carter przez długi czas walczyła z nadwagę, jednak jej wszelkie próby walki o lepszą sylwetkę kończyły się fiaskiem. Była nieszczęśliwa, wstydziła się wychodzić z domu i brakowało jej pewności siebie. Kobieta tkwiła wówczas w toksycznym relacji, która nie dawała jej nadziei na lepsze jutro. Nie zdawała sobie sprawy, że wpływ na jej zdrowie ma również jej partner, który próbował ją utuczyć.

Mężczyzna dążył do uzależnienia jej od siebie, doprowadzając ją do stanu chorobliwej otyłości. W najgorszym momencie kobieta ważyła ponad 120 kilogramów. Jej chłopak nie chciał, by chudła, bo obawiał się, że wtedy inni mężczyźni zaczną zwracać na nią uwagę. W pewnym momencie kobieta powiedziała dość -zakończyła toksyczną relację i rozpoczęła walkę o siebie. Dziś pomaga innym osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Spektakularna metamorfoza

Christine znalazła własną drogę do sukcesu i zrozumiała, że zmieniając ciało, zmienił się również jej sposób myślenia, postrzeganie siebie i innych. Christine sama przyznaje, że zmiana stylu życia, a także złamanie utrwalonych schematów myślenia nie była łatwa, jednak była warta swojej ceny. Kobieta zrzuciła ponad 60 kilogramów i zrealizowała swoje największe marzenie — została trenerką fitness!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zazdrosny mężczyzna
instagram.com @weightlosshero

Zazdrosny mężczyzna nie chciał, by jego dziewczyna schudła, bo wtedy inni przedstawiciele płci męskiej zaczęliby zwracać na nią uwagę.

zazdrosny mężczyzna
instagram.com @weightlosshero

Spójrzcie tylko na tę spektakularną metamorfozę! Robi wrażenie, prawda?

zazdrosny mężczyzna
instagram.com @weightlosshero

Christine pomaga innym zmienić swoje życie.

zazdrosny mężczyzna
instagram.com @weightlosshero

Kobieta często publikuje zdjęcia, które ukazuję jej przemianę.

zazdrosny mężczyzna
instagram.com @weightlosshero

Christine wygląda obecnie zupełnie inaczej!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Grzegorz Ciechowski miał czwórkę dzieci. Syn jest identyczny, jak ojciec [FOTO]
  2. Ania Starmach kiedyś wyglądała jak… Aż trudno uwierzyć, jak się zmieniła
  3. Siostra Krystyny Pawłowicz opowiedziała o ich relacjach. Są jak ogień i woda
  4. Dodatki do czerwonej sukienki. Jakie buty, torebkę i biżuerię wybrać [ZDJĘCIA]
  5. „Wiedźmin” zrobi z Maćka Musiała międzynarodową gwiazdę? Aktor dołączył do obsady Netflixa

źródło: papilot.pl, instagram.com/weightlosshero/