Zbigniew Wodecki zmarł prawie 3 lata temu. Od tego czasu wciąż jest wspominany przez rzesze niepocieszonych wielbicieli. Pozostały jednak po nim mądre cytaty, które wciąż nie przestają inspirować. W wywiadzie udzielonym Vivie muzyk zdradził, jaki jest sekret dobrego występu.

Wodecki przez wiele lat był niekwestionowaną gwiazdą estrady. Przez te lata zdołał dowiedzieć się niejednego o występowaniu przed publicznością. Ludzie potrzebują normalnego kontaktu. Zero szpanu, tylko prawda i naturalność – zdradził w wywiadzie z Vivą.

Zbigniew Wodecki o występach

Zbigniew Wodecki wiele osiągnął w czasie swojej kariery. Doskonale umiał się też odnaleźć na scenie. W 2016 roku udzielił wywiadu Vivie, w którym zdradził, co jest najważniejsze podczas występowania przed publicznością.

– Mnie w szkole muzycznej nauczyli, że mam wyjść i perfekcyjnie zagrać jakiś utwór. Myślałem więc, że wyjdę, pięknie zaśpiewam piosenkę i będzie dobrze. Jednak estrada wymaga jeszcze paru innych rzeczy, których nauczyłem się później. Ludzie potrzebują normalnego kontaktu. Zero szpanu, tylko prawda i naturalność. A jak się pomylisz, to: „Sorry, jeszcze raz”.

Ile dzieci miał Zbigniew Wodecki?

Zbigniew Wodecki miał troje dzieci. Od 1971 roku do śmierci był żonaty z Krystyną Wodecką. Razem spędzili 46 lat i mieli dwie córki: Joannę i Katarzynę oraz jednego syna Pawła. 

Krystyna i Zbigniew Wodeccy poznali się podczas jednego z występów muzyka w kultowej Piwnicy pod Baranami. Już dwa lata później byli małżeństwem. Muzyk i jego żona doczekali się pięciorga wnucząt, z którymi spędzali każdą wolną chwilę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew wodecki
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Zbigniew Wodecki był bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych muzyków.

Zbigniew Wodecki
screen youtube.com @Super Stacja

Artysta podzielił się mądrymi słowami.

zbigniew wodecki wnuk
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Muzyk zmarł prawie trzy lata temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1.  Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
    2. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
    3. 2-letnia dziewczynka odebrała życie własnej mamie. Kobieta umierała na jej oczach

 

Poprzedni artykułDo sklepu spożywczego nagle weszła sarna. Wróciła po kilku godzinach z prawdziwą niespodzianką
Następny artykułNajpiękniejsza dziewczyna świata? 26-latkę regularnie podrywają największe światowe gwiazdy