Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka trwała przy mężu aż do jego tragicznej śmierci. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Na temat związku muzyka krążyło wiele pogłosek. Czy w plotkach o rzekomych zdradach i kryzysach tkwiło ziarno prawdy? Zdradzamy, co naprawdę działo się w mieszkaniu znanej pary!

Autor takich ponadczasowych przebojów, jak Chałupy Welcome to, Z Tobą chcę oglądać świat czy wreszcie Pszczółka Maja. Miał udaną karierę, ale czy jego życie rodzinne również było godne pozazdroszczenia? Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka to najważniejsza kobieta w życiu artysty. Niestety, regularnie pojawiały się plotki, że nie jedyna… Czy muzyk rzeczywiście nie stronił od romansów? A może to wyłącznie pogłoski, które nie znajdują pokrycia w rzeczywistości? Obalamy mity!

Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka była „tą jedyną”?

Jak podaje pomponik.pl, Zbigniew Wodecki w latach 90. był kilkakrotnie posądzany o pozamałżeńskie relacje. Artysta miał rzekomo romansować z Zofią Czernicką, Renatą Zarębską oraz Olgą Bończyk. Czy rzeczywiście muzyk zdradzał żonę?

Nie istniały żadne dowody na to, że Zbigniew Wodecki kiedykolwiek był niewierny wobec ukochanej Krystyny. Według rozmówców tygodnika Na Żywo, którzy dobrze znali parę, artysta niezmiennie pozostawał w stu procentach oddany bliskim. Nawet jeśli darzył jakąś kobietę szczególną sympatią, żadna ze znajomości nigdy nie przerodziła się w „coś więcej”.

Jak wyglądało życie rodzinne Zbigniewa Wodeckiego?

Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka i jej przyszły mąż poznali się podczas jednego z występów muzyka w kultowej Piwnicy pod Baranami. Śliczna ciemnowłosa dziewczyna natychmiast wpadła w oko młodemu artyście. Pobrali się w 1971 roku, dwa lata od pierwszego spotkania.

Od początku Krystyna Wodecka zdawała sobie sprawę, że życie z muzykiem nie będzie sielanką. Już w dniu ślubu Zbigniew Wodecki musiał dość szybko opuścić świeżo upieczoną żonę, ponieważ szykował się kolejny występ. W trosce o zabezpieczenie bytu rodziny zgadzał się na praktycznie wszystkie oferty. Jednak niezależnie od tego, gdzie rzucił go los, zawsze pamiętał o telefonie do ukochanej.

Państwo Wodeccy wspólnie ustalili, że ze względu na specyficzny charakter pracy mężczyzny on zajmie się zarabianiem na chleb, a ona – opieką nad domem i dziećmi. Chociaż Krystyna Wodecka zdecydowała się zawiesić własne plany zawodowe, była zaprzeczeniem stereotypowej „kury domowej”. Słynęła z elegancji oraz wielkiej inteligencji, a w gronie jej przyjaciół znajdowali się wybitni artyści.

Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka ogromnie kochała swojego męża – z wzajemnością. Pozostali zgodną i oddaną sobie parą aż do tragicznej śmierci muzyka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Wykształcenie Aleksandry Kwaśniewskiej intryguje! Skończyła poważny kierunek
  3. Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w mężem w tanecznym show? Jest komentarz gwiazdy

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew wodecki krystyna wodecka
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka była miłością jego życia.

zbigniew wodecki krystyna wodecka
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Muzyk zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia.

zbigniew wodecki krystyna wodecka
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Para wzięła ślub w 1971 roku i byli razem aż do śmierci mężczyzny.

zbigniew wodecki krystyna wodecka
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Zbigniew Wodecki: Krystyna Wodecka dzieliła z mężem zainteresowania artystyczne.

Zbigniew Wodecki z żoną Krystyną: zobacz zdjęcie pary zakochanych!

źródła: pomponik.pl, tygodnik Na Żywo

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.