Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Artysta miał to ukrywać przed całym światem — w końcu miał ukochaną żonę i dzieci. Kim była kobieta, dla której miał stracić głowę i jak się poznali?

Artysta był pogodną, ciepłą osobą, która we wszystkich budziła ogromny szacunek. Miał także swoje słabości, a największą z nich miały być piękne kobiety. Zbigniew Wodecki był bardzo szczęśliwy ze swoją żoną, a rodzina była dla niego najważniejsza na świecie. Jak podaje Pomponik, miał połączyć go romans z pewną aktorką.

Zbigniew Wodecki miał romans?

Muzyk był w szczęśliwym związku z Krystyną Wodecką przez ponad 40 lat — ślub wzięli w 1971 roku, a małżeństwo przetrwało aż do śmierci artysty w 2017 roku. Zbigniew Wodecki sam przyznawał, że przy takiej żonie nie wypada mu mieć romansów — jak podaje portal pomponik.pl kilka razy zdarzyło mu się jednak ulec pokusie. Muzyk nie przyznawał się do relacji z innymi kobietami nie chcąc robić ukochanej żonie przykrości, jednak wieści w show-biznesie rozchodzą się wyjątkowo szybko. 

Zbigniew Wodecki: Ewa Sałacka zawróciła mu w głowie?

Jak podaje magazyn Rewia relacja artysty z Ewą Sałacką długo pozostawała tajemnicą. Muzyk nie chciał zranić żony ani tym bardziej rozbijać rodziny — wraz z Krystyną wychowywał trójkę dzieci. Ewa Sałacka była akurat po rozwodzie ze swoim pierwszym mężem, Krzysztofem Krauze. Szukała więc stałego uczucia, a nie przelotnego romansu. Tego jednak Zbigniew Wodecki nie mógł jej zapewnić — mimo że połączyło ich gorące uczucie, muzyk ani myślał o porzuceniu ukochanej rodziny.

Ewa Sałacka nie była zachwycona wizją romansu, szybko więc miała zakończyć znajomość z artystą. Oboje dość długo dochodzili do siebie po tym rozstaniu — jak podaje WP Zbigniew Wodecki żałował zakończenia relacji. Według magazynu Rewia, dopiero gdy aktorka wyszła drugi raz za mąż była w stanie normalnie rozmawiać z Wodeckim. 

Jej nagła śmierć w 2006 zaskoczyła wszystkich. Ewa Sałacka zmarła w wyniku szoku anafilaktycznego po wypiciu soku z pływającą w nim osą. Mimo szybkiej interwencji lekarzy i męża aktorka zmarła w drodze do szpitala. Śmierć dawnej miłości bardzo zasmuciła Wodeckiego — jak podaje Pomponik, artysta do końca życia bardzo życzliwie wspominał Sałacką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew wodecki: córka
facebook.com/Zbigniew-Wodecki-Fan-Club

Zbigniew Wodecki nade wszystko cenił sobie rodzinę.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne
Następny artykułNie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.