Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Artysta miał to ukrywać przed całym światem — w końcu miał ukochaną żonę i dzieci. Kim była kobieta, dla której miał stracić głowę i jak się poznali?

Artysta był pogodną, ciepłą osobą, która we wszystkich budziła ogromny szacunek. Miał także swoje słabości, a największą z nich miały być piękne kobiety. Zbigniew Wodecki był bardzo szczęśliwy ze swoją żoną, a rodzina była dla niego najważniejsza na świecie. Jak podaje Pomponik, miał połączyć go romans z pewną aktorką.

Zbigniew Wodecki miał romans?

Muzyk był w szczęśliwym związku z Krystyną Wodecką przez ponad 40 lat — ślub wzięli w 1971 roku, a małżeństwo przetrwało aż do śmierci artysty w 2017 roku. Zbigniew Wodecki sam przyznawał, że przy takiej żonie nie wypada mu mieć romansów — jak podaje portal pomponik.pl kilka razy zdarzyło mu się jednak ulec pokusie. Muzyk nie przyznawał się do relacji z innymi kobietami nie chcąc robić ukochanej żonie przykrości, jednak wieści w show-biznesie rozchodzą się wyjątkowo szybko. 

Zbigniew Wodecki: Ewa Sałacka zawróciła mu w głowie?

Jak podaje magazyn Rewia relacja artysty z Ewą Sałacką długo pozostawała tajemnicą. Muzyk nie chciał zranić żony ani tym bardziej rozbijać rodziny — wraz z Krystyną wychowywał trójkę dzieci. Ewa Sałacka była akurat po rozwodzie ze swoim pierwszym mężem, Krzysztofem Krauze. Szukała więc stałego uczucia, a nie przelotnego romansu. Tego jednak Zbigniew Wodecki nie mógł jej zapewnić — mimo że połączyło ich gorące uczucie, muzyk ani myślał o porzuceniu ukochanej rodziny.

Ewa Sałacka nie była zachwycona wizją romansu, szybko więc miała zakończyć znajomość z artystą. Oboje dość długo dochodzili do siebie po tym rozstaniu — jak podaje WP Zbigniew Wodecki żałował zakończenia relacji. Według magazynu Rewia, dopiero gdy aktorka wyszła drugi raz za mąż była w stanie normalnie rozmawiać z Wodeckim. 

Jej nagła śmierć w 2006 zaskoczyła wszystkich. Ewa Sałacka zmarła w wyniku szoku anafilaktycznego po wypiciu soku z pływającą w nim osą. Mimo szybkiej interwencji lekarzy i męża aktorka zmarła w drodze do szpitala. Śmierć dawnej miłości bardzo zasmuciła Wodeckiego — jak podaje Pomponik, artysta do końca życia bardzo życzliwie wspominał Sałacką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Zobaczcie, jak śpiewa Vivienne
  2. Katarzyna Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom” pomoże mężczyźnie po amputacji nóg
  3. Agata Duda stanie po stronie nauczycieli? Jest oficjalna odpowiedź kancelarii prezydenta
  4. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie „Nasz nowy dom”
  5. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew wodecki: córka
facebook.com/Zbigniew-Wodecki-Fan-Club

Zbigniew Wodecki nade wszystko cenił sobie rodzinę.