W 2021 roku w mediach zawrzało, kiedy na jaw wyszedł rozpad jednego z popularniejszych małżeństw polskich celebrytów. Okazuje się, że mimo upływu czasu Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson wciąż nie uzyskali rozwodu.

Na ten moment zarówno Monika, jak i Zbigniew układają sobie życie u boku nowych partnerów. Formalnie jednak wciąż są małżeństwem i co ciekawe, żadne z nich nie złożyło jeszcze pozwu.

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson jeszcze się nie rozwiedli

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. Pierwszym partnerem znanej prezenterki był Will Richardson. Po czasie jednak doszło do rozwodu, a Monika stanęła na ślubnym kobiercu z Jamiem Malcolmem, z którym doczekała się syna, jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

3 maja 2014 roku Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski się pobrali. Swego czasu uważano ich na zgraną parę, a przez lata prezentowali się na licznych medialnych wydarzeniach, nie szczędząc sobie czułości.

W 2021 roku światło dzienne ujrzała informacja, która zszokowała wielu. Wówczas poinformowano, że Monika i Zbigniew się rozstali. Prezenterka nie szczędziła również wyznań związanych z przykrościami, których przysporzył się mąż. Od tych wydarzeń minęło wiele miesięcy, jednak do rozwodu ostatecznie nie doszło.

Nikt nie złożył pozwu

Mimo że byli partnerzy rozpoczęli już nowe związki, formalnie wciąż pozostają w małżeństwie. Tygodnik „Twoje Imperium” donosi, że żadne z nich miało nie złożyć nawet pozwu rozwodowego i nie zapowiada się, by w najbliższej przyszłości się to wydarzyło.

— Nie wiem, jakie ma plany dotyczące zakończenia naszego małżeństwa. […] Kiedyś pewnie dojdzie do rozwodu, ale na pewno ani ja, ani on nie chcielibyśmy robić z tej smutnej procedury faktu medialnego — wyznała Monika w rozmowie z magazynem.

Monika Richardson zdradziła także, że nie utrzymuje kontaktu ze Zbigniewem.

Zbyszek ma już od dawna swoje życie, a ja mam swoje, nie bardzo jest po co — skwitowała w wywiadzie dla „Twojego Imperium”, odpowiadając na pytanie o kontakt z byłym partnerem.

Zbigniew Zamachowski
fot. Ja Fryta from Strzegom, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

Źródło: Twoje Imperium