Zbigniew Zamachowski: ojciec popełnił samobójstwo na jego oczach? Bolesna tajemnica aktora wyszła na jaw kilka lat temu, kiedy opowiedział o niej jego przyjaciel, znany reżyser. Aktor miał wyjątkowo ciężkie życie.

Jeden z najbardziej podziwianych aktorów kilka lat temu przeżył burzę, która rozpętała się w mediach z jego powodu. Głośny rozwód i ślub z Moniką Richardson sprawił, że Zamachowski z jednej z bardziej szanowanych osób w polskim show-biznesie stał się jedną z najmniej lubianych. W jego obronie stanął wówczas Kazimierz Kutz, bardzo dobry przyjaciel aktora. Wtedy też okazało się, jaką tajemnicę skrywa Zbigniew Zamachowski: ojciec artysty opuścił go w wyjątkowo tragiczny sposób.

Zbigniew Zamachowski: ojciec popełnił samobójstwo na jego oczach

W 2014 roku wokół Zamachowskiego zrobiło się spore zamieszanie. Wszystko za sprawą rozwodu z drugą żoną, Aleksandrą Justą i odejściu do Moniki Zamachowskiej. Prasa nie była wówczas dla pary zbyt łaskawa – zarówno na aktora, jak i dziennikarkę długo spadały gromy. W całej tej medialnej nagonce w obronie Zamachowskiego stanął jego dobry przyjaciel, Kazimierz Kutz. Znany reżyser przy okazji zdradził bardzo mroczną tajemnicę przyjaciela. Zbigniew Zamachowski: ojciec aktora odszedł w wyjątkowo tragiczny sposób.

Zbigniew Zamachowski: śmierć ojca była dla niego wyjątkowo ciężka

Reżyser stanął w obronie przyjaciela – mówił o tym, że aktor jest wrażliwym człowiekiem i nie zasługuje na tak podłe traktowanie ze strony mediów. 

– Zbyszek jest wrażliwy i bardzo utalentowany. Znam jego historię. Wiem, że był przy samobójczej śmierci własnego ojca. Takie rzeczy zostają w człowieku – opowiedział Kutz, po czym dodał:

– Nie chciał iść na bal studniówkowy, choć cały program przyszykował. Poszedł, ale się nie bawił. Długo nie mógł się pozbierać po śmierci ojca.

Tragiczne przeżycie aktora

Historia aktora jest naprawdę tragiczna. Sam nie opowiadał nigdy o swoim traumatycznym wspomnieniu z młodości. Wiadomo tylko, że miał wówczas 18 lat. Gdy w wywiadzie z Galą rozmowa zeszła na temat jego dzieci, Zamachowski wyznał:

– Mój ojciec dość wcześnie zmarł, kiedy miałem lat 18. Dlatego jest chyba we mnie pewien rodzaj radości, że moje dzieci wchodzą w dorosłość, mając ojca. Równie dobrze mogłoby być inaczej. Mojego zabrakło mi wtedy,  gdy najbardziej go potrzebowałem… (cisza) Zmieniamy temat.

Widać, że tragiczne wydarzenie z młodości długo nie dawało aktorowi spokoju. Zbigniew Zamachowski: ojciec odszedł od niego w straszny sposób. Kazimierz Kutz był dla niego pewnym rodzaju ojcem zastępczym, niedziwne więc, że bronił przyjaciela przed przykrymi komentarzami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zbigniew zamachowski: ojciec
instagram.com/monikazamachowska

Zbigniew Zamachowski: ojciec popełnił samobójstwo na jego oczach.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDorota Szelągowska o mężu, szczere wyznanie gwiazdy: „Poślubiłam najlepszego przyjaciela”
Następny artykułAgata Młynarska była związana z bardzo znanym mężczyzną. Mało kto pamięta ich romans
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.