Zbiórka pieniędzy dla tego potrzebującego chłopca ciągle trwa, można wpłacić pieniądze i pomóc aż do 30 października. 2-latek cudem przeżył wielką tragedię, w której zginął jego brat bliźniak, teraz chłopczyk każdego dnia walczy za nich dwoje. Potrzebna mu jest pilna pomoc, żeby mógł wrócić do pełni sił. Niech cała Polska udostępnia dalej, może ktoś o wielkim sercu będzie mógł wpłacić parę groszy.

Właśnie trwa zbiórka pieniędzy dla 2-letniego Bartka, który cudem uniknął śmierci w poważnym wypadku. Słyszała o nim prawie cała Polska, chłopiec potrzebuje waszej pomocy. Przekażcie tę wiadomość dalej, w ten sposób również zrobicie dobry uczynek.

Zbiórka pieniędzy dla 2-letniego Bartka

29 września tego roku rozpoczęło się zbieranie pieniędzy na kompleksową rehabilitację, zaopatrzenie w środki medyczne oraz zakup wózka dla 2-letniego Bartka. Chłopiec był jednym z tych bliźniaków, w których wózek wjechał rozpędzony samochód. Jego brat Kuba niestety nie miał tyle szczęścia i zmarł.

– Bartuś dokonał niemożliwego, lekarze mówili, że nie ma szans, by przeżyć. Miał już nigdy się nie ruszać. Nie nawiązywać reakcji, nie reagować. Mój mały wojownik zaskoczył wszystkich. Czasem zastanawiam się, czy to Kubuś gdzieś z góry dodaje mu sił, byśmy nie wpadli w otchłań rozpaczy…  –  napisała mama chłopca na stronie zbiórki siepomaga.pl.

Udało się już zabrać prawie 70 procent wymaganej kwoty, zostało już naprawdę niewiele.

Chłopiec cudem przeżył poważny wypadek

Jak dowiadujemy się ze strony zbiórki, stan chłopca po potrąceniu przez samochód był następujący: uraz czaszkowo-mózgowy, uraz wielonarządowy, niedowład kończyn. Lekarze nie dawali mu szans na to, że jeszcze kiedykolwiek będzie się ruszał. Jednak Bartuś zaskoczył wszystkich swoim hartem ducha, pomimo tak młodego wieku.

— Krótki moment. Jedna sekunda. Rozpędzony samochód, który za nic ma ograniczenia prędkości. Dziecięcy wózek z rozpędzonym pojazdem nie ma żadnych szans. Tragedia to za małe słowo. Żadne z nich nie jest w stanie opisać tego wydarzenia — można przeczytać na stronie zbiórki.

Chłopiec miał jakiekolwiek szanse tylko dlatego, że w czasie potrącenia wypadł z wózka.

Bardzo prosimy, żeby udostępniać dalej, niedługo być może uda się uzbierać całą potrzebną sumę.Źródło: siepomaga.pl

Poprzedni artykułTVP przekazało zatrważające informacje, nie żyją. Nikt nie mógł zapobiec tragedii, nie mieli szans
Następny artykułAgnieszka Woźniak-Starak znów szczęśliwa. Jedno zdjęcie mówi wszystko, fani w siódmym niebie: „Gratulujemy”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl