Zbuntowany anioł był serialem, który zbierał przed ekranem tłumy Polaków. Serial tak zapisał się w pamięci widzów, że nadal uśmiechamy się, gdy usłyszymy melodię hitu Cambio dolor. Kto pamięta Andreę? Czarny charakter i przeszkodę w miłości Iva i Milagros? Aktorka zawsze była piękna, dziś zachwyca równie mocno.

Zbuntowany anioł to romantyczna historia, ale jak w każdej romantycznej opowieści musiała pojawić się bohaterka, która stanowiła przeszkodę dla wyjątkowego uczucia. Mariana Arias, która wcielała się w rolę Andrei ma dzisiaj 54 lata i nadal wygląda pięknie. Gwiazda prowadzi aktywnie swojego Instagrama i pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami. Trzeba przyznać, że upływający czas nie odebrał jej ani grama urody.

zbuntowany anioł
fot.instagram.com/mariaanarias

Aktorka nie straciła nic na swojej urodzie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

@bodegagarzon #uruguay #relax

Post udostępniony przez Mariana Arias (@mariaanaarias)

 

 

Poprzedni artykułNie żyje legendarny Polak. Uwielbiali go dorośli i młodzież
Następny artykułSuczka „poprosiła” ratowników o uratowanie jej szczeniaków. Gest psa wzrusza do łez
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl