Zdenerwowana kobieta rzuciła kotem z całej siły, ponieważ zbyt często wchodził do jej ogrodu. Świadoma tego, że nagrywa ją kamera, wykrzykiwała przeróżne komunikaty kierowane do właścicieli. Czy poniesie konsekwencje swojego czynu?

Kobieta rzuciła kotem o drzwi, bo wracał na jej posesję każdego dnia. To nie był pierwszy podobny incydent w wykonaniu sąsiadki. Krzyczała, że ma nadzieję, że właściciele kota zobaczą to nagranie! Zamiast rozmowy, wybrała wydalenie kota z ogrodu siłą. 

Zdenerwowana kobieta rzuciła kotem o drzwi 

38-letnia kobieta, April Hawes jest sąsiadką Kevina Yarhama i Sophie Baker. Nie podobało jej się, że ich kot regularnie odwiedza jej ogród, dlatego postanowiła zakończyć ten zwyczaj. Kiedy zwierzę pojawiło się w jej ogrodzie po raz kolejny, wzięła kota w ręce i rzuciła nim o drzwi. Całą sytuację nagrały kamery, co nawet cieszyło kobietę, która wykrzykiwała, przeróżne komunikaty skierowane do właścicieli kotaKevin Hawes twierdzi, że sytuacja jak ta już miała miejsce, a zachowanie kobiety określa jako brutalne i okrutne

Kobieta odpowie za incydent

Właściciele kota pozwali sąsiadkę za znęcanie się nad zwierzęciem. Sąd skazał kobietę na karę finansową w wysokości 170 funtów i prace społeczne przez rok oraz pokrycie kosztów leczenia kota. Zdenerwowana kobieta przyznała, że żałuje tego, co zrobiła i przyznała, że nie powinna znęcać się nad kotem. Na szczęście zwierzę nie doznało trwałego uszczerbku na zdrowiu. Lekarz weterynarii stwierdził, że ucierpiały tylko tkanki miękkie kota. Niestety, zdarzenie to sprawiło, że pupil unika kobiet.

Zobacz zdjęcia:

zdenerwowana kobieta
metro.co.uk

Kobieta rzuciła kotem z całej siły o drzwi, bo wszedł do jej ogrodu.

zdenerwowana kobieta
metro.co.uk

Podobna sytuacja miała już miejsce wcześniej.

zdenerwowana kobieta
metro.co.uk

Kobieta poniesie konsekwencje czynu. Została skazana na rok prac społecznych, 170 funtów kary i pokrycie kosztów leczenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies został ciężko ranny w pożarze. Teraz pomaga innym w zmierzeniu się z traumą
  2. Kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia [WIDEO]
  3. Kot urodził się z bardzo rzadką chorobą łapek. Nie dawano mu żadnych szans
  4. Starsza kobieta dokarmiała bezdomne koty. Trafiła za to do więzienia
  5. Czy kot się poci? 15 sprawdzonych sposobów, jak pomóc kotu w upał

Źródło: tweetcat.net, metro.co.uk 

Poprzedni artykułPanna młoda zamarła, gdy jej siostra nagle przerwała ślub. Miała ważny powód
Następny artykułGwiazda „Top Model” wzięła ślub! Znajomi pary wrzucili do sieci zdjęcie
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.