Zderzenie dwóch autobusów i busa, do którego doszło w Dźwirzynie nad Bałtykiem, okazało się tragiczne w skutkach. Do dramatycznych wydarzeń doszło w niedzielę 5 lipca w godzinach wieczornych. Na chwilę obecną poszkodowanych jest aż 14 osób, w tym dwójka dzieci — informuje Państwowa Straż Pożarna. Akcja ratownicza wciąż trwa. 

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej PSP nie poinformował, z czyjej winy doszło do tragicznego zderzenia. W wypadku uczestniczyło 19 osób podróżujących pojazdami, z czego 14 zostało poszkodowanych, w tym dwójka dzieci w wieku około 10 lat.

Zderzenie dwóch autobusów nad morzem

Policja nie bez powodu alarmuje o ostrożność na drodze. Zderzenie, do którego doszło w Dźwirzynie nad Bałtykiem, mogło okazać się tragiczne w skutkach. Na chwilę obecną nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. 

Kpt. Krzysztof Azierski przekazał mediom informacje, że na miejscu działają zespoły ratownictwa medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, jak również zastępy OSP i PSP, które pomagają wszystkim ofiarom wypadku, które na całe szczęście znajdują się już poza pojazdami. Strażacy dodają, że wszyscy poszkodowani są przytomni.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Policja wyjaśnia okoliczności zderzenia

Zderzenie, do którego doszło nad morzem to nie pierwsza tak tragiczna wiadomość w ostatnim czasie. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o śmiertelnym wypadku autobusu, do którego doszło w stolicy. W trakcie wyjaśniania okoliczności sprawy okazało się, że kierowca był pod wpływem narkotyków

Czy wypadek, który odbył się dziś w woj. zachodnio-pomorskim, został spowodowany przypadkowo? Mamy nadzieję, że sprawa nie okaże się tak dramatyczna, jak ta z Warszawy, a liczba poszkodowanych nie będzie się powiększać.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Tragiczne zderzenie trzech pojazdów miało miejsce w województwie zachodnio-pomorskim.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułJuż wszystko jasne, znamy płeć dziecka Żebrowskich. Ola bierze pod uwagę dwa imiona? Wybór jest zaskoczeniem
Następny artykułOstatnie chwile Ireny Jarockiej były dramatyczne. Nie miała łatwo, rzadko wspomina się szczególnie jedną rzecz
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.