Zdjęcia Kasi z 13 posterunku będą zaskakujące dla fanów ulubionego niegdyś serialu emitowanego przez Polsat. Aleksandra Woźniak ogłosiła na swoim portalu społecznościowym, że zaprzestała praktyki aktorskiej. Do pewnego czasu mogliśmy oglądać ją w Barwach Szczęścia czy w Klanie, jednak aktorka przedsięwzięła zupełnie nową drogę zawodową, która przynosi jej już pierwsze sukcesy. Aleksandra Woźniak postanowiła zostać psychologiem.

Zdjęcia Aleksandry Woźniak, które aktorka umieściła na swoim profilu na Facebooku, stanowią tło do ważnej informacji, którą aktorka chciała się podzielić ze swoimi fanami. Poinformowała, że żegna się z aktorstwem, by zająć się swoją nową pasją, psychologią. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość – napisała.

Zdjęcia Kasi z 13 posterunku

Aleksandra Woźniak stała się sławna i lubiana przez widzów odkąd zagrała w polskim sitcomie 13 posterunek, u boku Cezarego Pazury czy Marka Perepeczki. Później aktorka grała w popularnych serialach: Plebania, Złotopolscy, Barwy Szczęścia i w Klanie.

Dziś aktorka wygląda pięknie. Niesamowite, że przez tyle lat niemal w ogóle się nie zmieniła. Dodatkowo ogłosiła oficjalnie, że na zawsze rozstaje się z zawodem aktorki, a swoją przyszłość powierza psychologii, w którym to kierunku już podążyła, kończąc studia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje polska legenda, niestety
  2. Syn Dowbor nie wytrzymał. Padły mocne słowa pod adresem jego mamy
  3. TVP szykuje niespodziankę dla Polaków. Największe gwiazdy zrobią niesamowitą rzecz

Aleksandra Woźniak – psychologia

Aktorka wspominała już wcześniej, w jednym z wywiadów dla fakt.pl, że pragnie realizować się w tej dziedzinie i czuje ogromną satysfakcję podczas pracy z ludźmi i pomaganiu im.

– Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych. – poinformowała gwiazda na swoim Facebooku.

Aleksandra Woźniak podziękowała wszystkim fanom za duże wsparcie i życzliwość przez wszystkie lata wykonywania zawodu. Po latach aktorka wspominała swoją rolę w 13 posterunku z mieszanymi uczuciami, o czym pisaliśmy w artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcia
fot.facebook.com/Aleksandra Woźniak

Kasia z 13 posterunku jest już dorosłą i świadomą kobietą. Aż trudno pomyśleć, że to ta sama osoba.

zdjęcia
fot.facebook.com/Aleksandra Woźniak

Aktorka postanowiła oddać się swojej wielkiej pasji, psychologii.

zdjęcia
fot. kadr z serialu 13 posterunek

Rolą Kasi Aleksandra Woźniak podbiła serca widzów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zderzenie hulajnóg elektrycznych w Warszawie. Mężczyzna leżał na ziemi
  2. Jest decyzja, otwierają granice, znoszą kwarantannę, podali datę. Zaskakująca wiadomość we włoskich mediach
  3. Odziedziczył wszystko po Zbigniewie Wodeckim. Artysta kochał go ponad życie
  4. Od 18 maja zmiany na uczelniach wyższych. Najnowsze informacje przekazał minister MNiSW
  5. Od 22 maja duża zmiana dla Polaków. Intercity podjęło przełomową decyzję, chodzi o podróżowanie po Polsce
  6. Najnowsze, druzgocące doniesienia ze Śląska. Sytuacja jest gorsza, niż mogliśmy zakładać

źródło: jastrzab.post.pl

 

Poprzedni artykułPies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czy zasługuje na nasze uznanie i miłość?
Następny artykułRząd wprowadzi nowy zasiłek. Aby go dostać trzeba spełnić jeden warunek
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl