Zdjęcia z jednego z polskich miast napawają niepokojem. Skala zniszczeń, jakie wywołał żywioł, który przez nie przeszedł, jest nieprawdopodobna. Wyrwane drzewa leżące na ulicach i zalane drogi to tylko nieliczne efekty dzisiejszego załamania pogody. Meteorolodzy ostrzegają. Sytuacja może być jeszcze groźniejsza.

W ostatnim czasie pogoda nas nie rozpieszcza, a Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ostrzega przed nagłymi burzami i niebezpiecznymi zjawiskami meteorologicznymi, które stanowią zagrożenie dla naszego życia. Żywioł, który w dniu dzisiejszym przeszedł przez jedno z polskich miast, pozostawił po sobie ogrom zniszczeń. Zdjęcia z miejsca zdarzenia są niebywałe.

Niebezpieczna burza w Polsce

Burza przeszła przez kolejne polskie miasto. Jak przekazał Expressilustrowany.pl, około godziny 14:30, sytuacja w Łodzi była bardzo niebezpieczna. Nagle zerwał się porywisty wiatr. Żywioł wyrządził wiele szkód.

Zaledwie w przeciągu pół godziny doszło do nagłego spadku temperatury. Skala zniszczeń po burzy w Łodzi jest niewyobrażalna. Ulice miasta zostały zalane oraz zablokowane przez połamane, wyrwane z ziemi drzewa.

  1. Osierocił dwie córeczki. Tragiczna wiadomość, nie żyje uwielbiany gwiazdor
  2. Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem

Zniszczenia po burzy: zdjęcia

Wyrwane drzewa z korzeniami leżące na ulicy, zalane drogi, zniszczone samochody oraz wielkie kule gradu. Sytuacja w Łodzi była bardzo niebezpieczna. Niestety, to nie koniec.

Meteorolodzy ostrzegają przed nagłymi zjawiskami atmosferycznymi, które w najbliższym czasie przejdą przez Polskę. Jak przekazało IMGW, w województwie łódzkim i mazowieckim odnotowano porywy wiatru przekraczające 100 km/h. Niestety, lokalnie mogą tworzyć się trąby powietrzne. Należy zachować szczególną ostrożność.

Zdjęcia, które zostały opublikowane na łamach portalu Expressilustrowany.pl pokazują ogrom zniszczeń, spowodowanych przez żywioł.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcia
Screenshot: Burza z gradobiciem w Łodzi. Wiatr wyrywał drzewa z korzeniami ZDJĘCIA, Expressilustrowany.pl, 26.08.20

Expressilustrowany.pl opublikował zdjęcia, przestawiające zniszczenia po burzy, które przeszła nad Łodzią.

zdjęcia
Screenshot: Burza z gradobiciem w Łodzi. Wiatr wyrywał drzewa z korzeniami ZDJĘCIA, Expressilustrowany.pl, 26.08.20

Żywioł wywołał masę zniszczeń.

zdjęcia
Screenshot: Burza z gradobiciem w Łodzi. Wiatr wyrywał drzewa z korzeniami ZDJĘCIA, Expressilustrowany.pl, 26.08.20

Służby usuwają z ulic połamane i wyrwane z ziemi drzewa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. „Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak”
  3. Ministerstwo zdrowia wydało pilny apel do Polaków. Wszyscy muszą się natychmiast dostosować
  4. Wsadziła 14-miesięczną córeczkę do piekarnika. Powód jest okropny, nieludzkie zachowanie matki
  5. Tata niósł trumnę 6-letniej córeczki. Nagle nad trumną zaczęły dziać się dziwne rzeczy, nikt nie mógł uwierzyć
  6. Justyna piła napar z kurkumy przez 2 tygodnie, gdy stanęła przed lustrem oniemiała, nie spodziewała się nowego widoku

źródło: expressilustrowany.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.