Zdjęcia 45-letniej Kasi z 13 posterunku pojawiły się w sieci. Aktorka mimo upływu lat, wciąż zachwyca swoim wyglądem. Jak widać, czas obchodzi się z nią bardzo łagodnie. Fani są zachwyceni jej świetną formą i nie mogą napatrzeć się na Aleksandrę Woźniak, która niczym nie różni się od młodziutkiej Kasi, która grała u boku Cezarego Pazury. 

Są takie role, które na zawsze zapadają widzom w pamięć i sprawiają, że to z nich znani są aktorzy. Tak było właśnie w przypadku Aleksandry Woźniak, która po upływie 20 lat wciąż nieodmiennie kojarzona jest z komediowym serialem 13 posterunek, w którym odtwarzała rolę policjantki Kasi. Zdjęcia kobiety udowadniają, że czas był dla niej jak najbardziej łaskawy. 

Zdjęcia Kasi z 13 posterunku: aktorka prezentuje się świetnie

Na początku roku aktorka świętowała 45. urodziny. Aktorka prezentuje się przepięknie, widać, że czas był dla niej łaskawy. Zawsze kojarzona ze swoją delikatną, bardzo dziewczęcą urodą, przez lata, które minęły od czasu gdy grała w 13 posterunku, wcale nie zmieniła się wiele. Dowodzą tego jej zdjęcia.

Rola w serialu komediowym 13 posterunek z pewnością nadała ton jej karierze. Chociaż wystąpiła również w innych polskich produkcjach takich jak Barwy Szczęścia, Złotopolscy czy Plebania, wciąż kojarzona jest głównie z tamtym serialem. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl, do dnia dzisiejszego dostaje o niego wiele pytań. 

  1. Świetne wieści, Adam Małysz pokonał koronawirusa. Życzymy mnóstwo zdrowia i sił
  2. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  3. Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem. Może odsiedzieć 5 miesięcy, ale kara będzie znacznie surowsza

Czy zajmuje się Aleksandra Woźniak?

Obecnie Aleksandra Woźniak rozwija się na polu zupełnie odmiennym niż aktorstwo. Po latach przyznała, że prawdopodobnie przez rolę komediową nie dostawała propozycji w produkcjach filmowych, z czego nie była zadowolona. Kobieta postanowiła, że zdobędzie edukację z zakresu psychologii, w 2016 roku podjęła więc studia z tej dziedziny na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

W Gdańsku otworzyła również niedawno swój własny gabinet psychoterapii, gdzie Aleksandra Woźniak prowadzi terapię zarówno grupową, jak i indywidualną. Gratulujemy, że spełnia się w tym, co ją fascynuje i zazdrościmy świetnego wyglądu, który udało się jej zachować przez lata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcia
fot. eastnews.pl/TRICOLORS/

Aleksandra Woźniak wygląda pięknie. 

zdjęcia
fot. kadr z serialu „13 posterunek”

Aktorka zdobyła wykształcenie psychologiczne. 

zdjęcia
fot.facebook.com/Aleksandra Woźniak

Znamy ją z 13 posterunku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie było
  2. Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy
  3. Byli przekonani, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę
  4. Każdy z nas miał kiedyś jeden koszmar. Wiesz, co naprawdę oznacza? Nigdy nie wpadłbyś na odpowiedź
  5. W całym kraju wprowadzono stan alarmowy. Pilna decyzja premiera obowiązuje od dzisiaj

źródła: swiatseriali.interia.pl

Poprzedni artykułRCB wysyła dziś Polakom identyczne SMSy. Znamy ich treść, są nietypowe
Następny artykułOwczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego