Zdjęcia 45-letniej aktorki zachwycają, zupełnie nie widać po niej jej wieku. Gwiazda znana nam wszystkim z serialu 13 posterunek z roli Kasi rozwija się na wielu polach poza aktorstwem. Co słychać u Aleksandry Woźniak, czym się zajmuje i jak obecnie wygląda znana aktorka?

Są takie role, które na zawsze zapadają widzom w pamięć i sprawiają, że to z nich znani są aktorzy. Tak było właśnie w przypadku Aleksandry Woźniak, która po upływie 20 lat wciąż nieodmiennie kojarzona jest z komediowym serialem 13 posterunek, w którym odtwarzała rolę policjantki Kasi. Zdjęcia kobiety udowadniają, że czas był dla niej jak najbardziej łaskawy. 

Zdjęcia Kasi z 13 posterunku: aktorka prezentuje się świetnie

Dzisiaj Aleksandra Woźniak świętuje 45. urodziny. Aktorka prezentuje się przepięknie, widać, że czas był dla niej łaskawy. Zawsze kojarzona ze swoją delikatną, bardzo dziewczęcą urodą, przez lata, które minęły od czasu gdy grała w 13 posterunku, wcale nie zmieniła się wiele. Dowodzą tego jej zdjęcia.

Rola w serialu komediowym 13 posterunek z pewnością nadała ton jej karierze. Chociaż wystąpiła również w innych polskich produkcjach takich jak Barwy Szczęścia, Złotopolscy czy Plebania, wciąż kojarzona jest głównie z tamtym serialem. Jak podaje portal swiatseriali.interia.pl, do dnia dzisiejszego dostaje o niego wiele pytań. 

Czy zajmuje się Aleksandra Woźniak?

Obecnie Aleksandra Woźniak rozwija się na polu zupełnie odmiennym niż aktorstwo. Po latach przyznała, że prawdopodobnie przez rolę komediową nie dostawała propozycji w produkcjach filmowych, z czego nie była zadowolona. Kobieta postanowiła, że zdobędzie edukację z zakresu psychologii, w 2016 roku podjęła więc studia z tej dziedziny na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

W Gdańsku otworzyła również niedawno swój własny gabinet psychoterapii, gdzie Aleksandra Woźniak prowadzi terapię zarówno grupową, jak i indywidualną. Gratulujemy, że spełnia się w tym, co ją fascynuje i zazdrościmy świetnego wyglądu, który udało się jej zachować przez lata. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcia
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 09.10.2017 Gala Romance TV Award n/z: WOZNIAK ALEKSANDRA OLA

Aleksandra Woźniak wygląda pięknie. 

zdjecia
facebook.com/pg/alexandrawozniakaktorka

Aktorka zdobyła wykształcenie psychologiczne. 

zdjęcia
filmpolski.pl

Znamy ją z 13 posterunku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Mężczyzna wsiadł do taksówki i powiedział jedynie: ,,Szybko na Pragę, moja dziewczyna umarła”
  3. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  4. Krzysztof Ibisz pogratulował byłej żonie. ,,Pani Gadżet ma powód do świętowania
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: swiatseriali.interia.pl

Poprzedni artykuł10 kotów przyłapanych w bardzo dziwnych sytuacjach. Numer 8 wprawi was w osłupienie
Następny artykułZostawił żonę, bo przestała mu się podobać. Po roku spotkał ją przypadkiem i natychmiast pożałował
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego