Zdjęcia wykonano tuż przed tragedią – żadna z osób, które znalazły się w kadrze takiego zdjęcia, nie mogła mieć pojęcia, że za chwilę stanie się coś strasznego. Aparaty uchwyciły chwile przed wielkimi tragediami. Oto 8 zdjęć, za którymi kryją się historie mrożące krew w żyłach.

Dziewczyna, która chciała zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z plaży, nie wiedziała, że za chwilę wszystkich wokół zmiecie potężne tsunami, o którym ludzie będą mówić jeszcze latami. Z pozoru zwyczajne zdjęcia uświadamiają wielu osobom, jak kruche jest życie. Wystarczy pech lub chwila nieuwagi.

Zdjęcia wykonane tuż przed tragedią

tsunami
lolmania.eu

Przebywająca w Tajlandii Deborah Garlick pozowała do zdjęcia tuż przed własną śmiercią. Kiedy opalała się na plaży, pod dnem oceanu doszło do trzęsienia ziemi, które wywołało potężne tsunami. 31-latka była jedną z wielu ofiar tamtej tragedii. Po jej śmierci rodzice dostali rolkę z aparatu, na której znaleźli powyższą fotografię.

tsunami
fot. Twitter
  1. Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki
  2. Nie tylko trzynastki, seniorzy dostaną też czternastą emeryturę. Jednak jest podstępny haczyk, Polacy będą wściekli
  3. Przepis na ciasto, które z łatwością wykona każdy. Sekret tkwi w jednym składniku

Pochodząca z Rosji Xenia Ignatieva uwielbiała sporty ekstremalne, a jej pasją było wspinanie się na wysokie budynki. To zdjęcie zostało wykonane tuż przed jej śmiercią. Dziewczyna straciła równowagę na szycie 10-piętrowego budynku, a spadając, zaczepiła o linie wysokiego napięcia.

tsunami
fot. Michael McQuilken

Michael McQuilken i jego młodszy brat wspięli się na Moro Rock – formację skalną w Kalifornii. Na miejscu zastała ich burza, naelektryzowane włosy chłopców stanęły dęba tuż przed uderzeniem pioruna, który trafił prosto w 12-latka. Pomimo poważnych oparzeń udało mu się przeżyć.

tsunami
lolmania.eu

Na fotografii widoczny jest Robert Overacker, który zamierzał przepłynąć wodospad Niagara skuterem wodnym. W kulminacyjnym momencie chciał zeskoczyć, ale jego spadochron się nie otworzył. Mężczyzna zginął na miejscu.

tsunami
lolmania.eu/

Tragedia rozegrała się na stacji nowojorskiego metra. Podczas bójki Ki-Suck Han wpadł na tory, a przechodniom nie udało się go wyciągnąć. Koreańczyk zginął na miejscu. Autorem zdjęcia jest fotograf pracujący dla New York Post.

tsunami
lolmania.eu

Mający w uszach słuchawki Jared Michael chciał zrobić selfie tuż przy torach kolejowych. Nie miał pojęcia, że w jego stronę pędzi pociąg. Na szczęście maszynista, wychylając się, kopnął go w głowę, dzięki czemu chłopak został odepchnięty i uszedł z życiem.

tsunami
lolmania.eu

Ludzie przed samolotem to amerykańska ekipa łyżwiarzy figurowych wyruszająca do Brukseli. Niestety, nigdy nie udało im się wysiąść z maszyny, która rozbiła się chwilę przed lądowaniem. 

tsunami
lolmania.eu

Policjantka Moira Smith była świadkiem ataku na World Trade Center. Kiedy w jedną z wież uderzył samolot, natychmiast ruszyła na pomoc poszkodowanym. Chwilę po wykonaniu tego zdjęcia sama zginęła pod gruzami kolejnej wieży.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Polka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskach
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. 13-letni chłopiec odebrał sobie życie. Postrzelił się w głowę, zostawił list
  5. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP
  6. Ziemniaki znikają z gazetek supermarketów. Powód wywołuje wściekłość

Źródła: lolmania.eu, gazetalubuska.pl

Poprzedni artykuł3 najmądrzejsze znaki zodiaku w historii. Są niewiarygodnie bystre
Następny artykułSyn Natalii Kukulskiej to prawdziwy przystojniak. Pójdzie w ślady mamy?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.