Jakiś czas temu Blanka Lipińska nawiązała współpracę z projektantką wnętrz Aleksandrą Ziarek, która wrzuca w mediach społecznościowych zdjęcia z domu pisarki. Tym razem pokazała, jak wygląda jej salon. Jego wnętrza są niesamowicie mroczne. Można się w nich poczuć, jak w zamku.

Autorka erotyków zakupiła nowy apartament w kwietniu tego roku i od tamtej pory dzięki jej współpracy z Aleksandrą Ziarek na bieżąco możemy podziwiać, jakie zmiany zachodzą w jej „kwadracie”.

Jak mieszka Blanka Lipińska?

Do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć już garderobę, łazienkę gościnną, łazienkę przy sypialni, kuchnię, jadalnię, a także sypialnię dla gości Blanki Lipińskiej. Tym razem dostaliśmy szansę na podziwianie salonu pisarki, który zaprojektowany został w mrocznym klimacie.

Nie dość, że ściany, meble oraz podłoga są w ciemno-szarych kolorach, to Aleksandra Ziarek publikuje ich zdjęcia w kolorze czarno-białym, by spotęgować ciemność, jaka tam panuje. Można w nim znaleźć kominek, ogromny telewizor oraz wielką kanapę.

Do tego dochodzi szklany stolik i metaliczne krzesła. Wszystko to sprawia, że wnętrze salonu wygląda na naprawdę chłodne. Sama architektka wypowiedziała się na temat salonu Blanki Lipińskiej następująco:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– W końcu przyszedł czas na salon Blanki. Mogę śmiało napisać, że będzie on sercem tego apartamentu. Pierwsze skrzypce zagrają tu na pewno zabudowa RTV z biokominkiem, idealnie współgrająca z otwartą kuchnią oraz wielka, wygodna sofa, a wisienką na torcie będą srebrne, chromowane dodatki! Ja uwielbiam tutaj tą czerń – czytamy.

Co sądzicie o salonie pisarki?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Aleksandra Ziareq (@olaziareq)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: instagram.com

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl