Zdjęcia ślubne z Rosji, potrafią naprawdę szokować. Niektóre z nich do tego stopnia, że stają się prawdziwymi hitami Internetu. Pomimo tego, że Polacy i Rosjanie nie powinni jakoś szczególnie się od siebie różnić, to w kwestii poczucia humoru i podejścia do życia musimy się jeszcze wiele nauczyć od naszych wschodnich sąsiadów! Oni nigdy nie przestają zadziwiać.

Zdjęcia ze ślubu to cudowna pamiątka, która pozostaje nam do końca życia. Jeśli chodzi o sesje zdjęciowe to Rosjanie znają się na tym jak mało kto! Połączenie romantyzmu i kreatywności fotografów z dystansem nowożeńców ze wschodu nie może się nie udać! Gwarantujemy, że po obejrzeniu tych zdjęć, zapragniecie czym prędzej stanąć na ślubnym kobiercu.

Zdjęcia ślubne z Rosji szokują!

W ostatnim czasie w Internecie aż roi się od zabawnych fotografii. Im bardziej finezyjne i pomysłowe, tym lepiej! Dla nas niekwestionowanym hitem są zdjęcia ślubne prosto z Rosji.

Patrząc na niektóre z nich, trudno jest uwierzyć, iż są one prawdziwe. Rosyjskie zdjęcia są zdecydowanie… inne niż wszystkie. To pewnie tez dlatego tak bardzo zapadły w naszą pamięć! 

Możemy jedynie pozazdrościć im wrodzonego szaleństwa!

O tym, że rosyjska fantazja nie zna granic, niejednokrotnie mieliśmy okazje się już przekonać. Nam niestety w dalszym ciągu daleko do dystansu i swobody, jaką mają w sobie nasi wschodni sąsiedzi.

Zastanawiacie się, dlaczego zdjęcia ślubne Rosjan tak bardzo różnią się od naszych? Polakom zależy na tym, aby sesja wypadła nienagannie. Nie bez przeczytany nowożeńcy wydają czasami niebotycznie duże sumy pieniędzy, aby móc nacieszyć oko pięknymi fotografiami.

Osoba robiąca zdjęcia stara się za pomocą obiektywu uwiecznić miłość i uczucie, jakimi darzą się zakochani. Musi być przede wszystkim romantycznie. W Rosji natomiast wygląda to nieco inaczej… Jak? Poniżej przedstawiamy top 4 najlepszych zdjęć ślubnych. Przekonajcie się sami, o czym mówimy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdjęcia ślubne
FunnyRussians.com

Walka o butelkę szampana? W Rosji wszystko jest możliwe. Pomimo tego, że realizacja w związku nie jest niczym zdrowym… w tym przypadku może zostać wybaczone!

Zdjęcia ślubne
FunnyRussians.com

Karmienie swojej wybranki tortem jest przecież niezwykle romantyczne!

Zdjęcia ślubne
FunnyRussians.com

Gołym okiem widać, że nowożeńcy tworzą udany duet! Sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwych.

Zdjęcia ślubne
FunnyRussians.com

Najważniejsze w związku jest… zaufanie! Tej kobiecie zdecydowanie go nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta napisała wiadomość do osób bez dzieci. Powód? Absurdalny „Nienawidzę bezdzietnych kobiet z całego serca”
  2. Najbardziej męska kobieta świata. Pokazała potężne ciało, a ludzie są przerażeni
  3. Zaproszenie na ślub, które wywołało oburzenie: „Obleśne i wulgarne!” Nowożeńcy pokazali niecenzuralne zdjęcia
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

 

 

 

 

Poprzedni artykułKot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. Stało się coś niezwykłego
Następny artykułMilla Jovovich jest w ciąży! 43-letnia aktorka dwa lata temu poddała się aborcji
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.