Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Suknia Anny Cieślak w pełnej okazałości. Jak prezentowała się na ślubie panna młoda?
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 22.08.2021 13:16

Suknia Anny Cieślak w pełnej okazałości. Jak prezentowała się na ślubie panna młoda?

Anna Cieślak
Fot. instagram.com/ankacieslak

Anna Cieślak i Edward Miszczak 21 sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Para pobrała się w Krakowie w kościele św. Anny. Jak to bywa w przypadku ślubów, największym zainteresowaniem cieszy się zwykle panna młoda, tak było i tym razem. Jak zaprezentowała się Anna Cieślak?

Anna Cieślak zdecydowała się na prostą suknię, którą zaprojektowała jej przyjaciółka Natalia Jaroszewska. Aktorka w kreacji wyglądała zjawiskowo, prosty krój sukni dodał jej elegancji i szyku.

Jak wyglądała suknia Anny Cieślak?

Anna Cieślak w dniu swojego ślubu unikała paparazzi jak ognia, skrywając piękną kreację, którą miała na sobie. Mimo to na kilku zdjęciach, które trafiły do sieci, widać było, że aktorka miała białe kwiaty we włosach.

Dopiero autorka sukni ślubnej panny młodej — Natalia Jaroszewska — podzieliła się pięknymi kadrami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, gdzie mogliśmy ujrzeć suknię w pełnej okazałości.

Anna Cieślak zdecydowała się na bardzo prostą kreację w klasycznym odcieniu bieli. Suknia panny młodej miała rękawy sięgające do łokcia. Talię podkreślał biały pasek, eksponując idealną figurę aktorki.

Jeżeli chodzi o włosy — tu również panowała klasyka. Anna Cieślak zdecydowała się na nisko upiętego koka, który przyozdobiono białymi kwiatami.

Całość prezentowała się niezwykle elegancko i z klasą. Anna Cieślak oczarowała wszystkich gości, a już z pewnością swojego męża!

Zobacz zdjęcia:

Anna Cieślak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Poinformowała o śmierci bliskiej osoby

Źródło: Instagram, party.pl