Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcia ze ślubu Cieślak i Miszczaka trafiły do sieci. Niesamowite, w co ubrała się Małgorzata Socha
Kamil Olek
Kamil Olek 22.08.2021 20:31

Zdjęcia ze ślubu Cieślak i Miszczaka trafiły do sieci. Niesamowite, w co ubrała się Małgorzata Socha

screen / instagram.com/natalia_jaroszewska

Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka to kolejna tego typu uroczystość ostatnich tygodni, na której pojawiły się dziesiątki twarzy znanych z polskiego show-biznesu. Nie powinno więc dziwić, że wydarzenie to jest (i z pewnością będzie) szeroko komentowane w mediach – tak tradycyjnych, jak i społecznościowych. Wiele emocji wzbudziły między innymi kreacje gości weselnych. Z krytyką spotkała się zaś między innymi Małgorzata Socha. Dlaczego?

Małgorzata Socha drugą… panną młodą?

Zdecydowana większość zapytanych o możliwość założenia na (nie swoje) wesele białej sukienki, z dezaprobatą pokręci głową. Część jednak rozszerza ów „zakaz” na wszelkie kreacje w jasnych kolorach. Właśnie dlatego komentujący skrytykowali piątkowy wybór Sochy.

Aktorka wybrała bowiem klasyczną, beżową suknię, którą uzupełniła białą marynarką oraz torebką w tym samym kolorze. Trzeba przyznać, że połączenie to wyglądało niezwykle zjawiskowo. Czy okazało się jednak wpadką?

Na przyjęciu weselnym Cieślak i Miszczaka bawili się również między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Monika Olejnik, Piotr Kraśko, Kuba Wojewódzki, Dominika Kulczyk, Daniel Olbrychski, Joanna Przetakiewicz czy Krzysztof Materna.

Zdjęciami z uroczystości podzieliła się w sieci Natalia Jaroszewska – przyjaciółka panny młodej, a także projektantka sukni ślubnej.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Michał Szpak przekazał smutną wiadomość. Zaapelował do Polaków w ważnej sprawie