Zdjęcie, które zrobiła sobie ta rodzina, wygląda na zwyczajną fotografię szczęśliwego ojca z dziećmi. Kiedy ludzie na nie patrzyli, nikt nie miał pojęcia, co ma się za chwilę wydarzyć. Jak się okazuje, miało być ich ostatnie wspólne ujęcie, później już wszyscy nie żyli, doszło do prawdziwej tragedii. Mało kto mógłby przypuszczać, że można zrobić coś tak potwornego. Powód poraża.

Zdjęcie wygląda z pozoru na zwykłą rodzinną fotografię, dopóki nie uświadomi się sobie jednej rzeczy. Cała trójka już nie żyje. Wydarzyła się mrożąca krew w żyłach tragedia, aż ciężko jest to sobie wyobrazić.

Ostatnie zdjęcie przed śmiercią

Jak informuje nas portal popularne.pl Mario Bressi pochodzący z Włoch był dumnym tatą 12-letnich bliźniaków — Elen i Diego. Postanowił zabrać swoje pociechy na wycieczkę, podczas pieszej wędrówki rodzina zrobiła sobie wspólne zdjęcie. Miało się ono okazać ich ostatnią fotografią. Chwile później cała trójka już nie żyła, doszło do porażającej zbrodni.

Kiedy wszyscy wrócili, Mario napisał do swojej żony, że już nigdy więcej nie zobaczy swoich dzieci. Kobieta naprawdę bardzo się przeraziła i postanowiła udać się na miejsce ich wycieczki. To, co zobaczyła po dotarciu do celu, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Jej dzieci oraz mąż byli martwi. Ojciec zabił bliźnięta, po czym sam popełnił samobójstwo. Powód wbija w ziemię, jest porażający.

  1. Ministerstwo zdrowia opublikowało dwie godziny temu ważny komunikat. Każdy powinien go przeczytać
  2. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?
  3. TVP podjęło drastyczną decyzję. Zawadzka nie wraca do „Pytania na śniadanie”, zastąpi ją dziennikarka TVP Info

Powód strasznej zbrodni

Mężczyzna zdecydował się na ten straszny czyn, ponieważ uznał, że kobieta rozbiła ich rodzinę, to wszystko jej wina. Na ciele dziewczynki Eleny znaleziono ślady duszenia rękami, jej brat prawdopodobnie został zabity w podobny sposób, tyle że odcięto mu dostęp do powietrza za pomocą poduszki.

Nie podano, w jaki sposób ojciec dzieci popełnił samobójstwo. Trwa ocenianie, czy ten straszny czyn był zaplanowany, czy też doszło do niego pod wpływem bardzo silnych emocji, w afekcie. Internautom trudno jest w to wszystko uwierzyć, ta historia niejednemu powoduje ciarki na plecach, jest przerażająca.

To nie pierwszy raz, kiedy na pozór zwykłe rodzinne zdjęcie skrywa pewną tajemnicę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. instagram.com/mbrex75

Nikt nie spodziewał się takie tragedii.

Zdjęcie
fot. instagram.com/mbrex75

Powód zbrodni jest porażający.

zdjęcie
fot. pexels.com/Being.the.traveller

Niestety wszyscy nie żyją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zenek Martyniuk w końcu przerwał milczenie. Podejrzewa byłą synową o wielkie oszustwo
  2. Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczenia
  3. 5-letnia dziewczynka miała nagle problem z mówieniem i chodzeniem. Mama zauważyła w jej włosach czerwoną krostę
  4. Która konewka może zmieścić więcej wody? Odpowiedź na zagadkę zna tylko 4% z nas
  5. Marcin Daniec kończy dziś 63 lata, czego mu życzycie? Pamiętacie jeszcze polskiego kabareciarza, uwielbiały go miliony Polaków
  6. Raz spróbujesz i zapomnisz o zwykłych kotletach. Musztardowe mielone deklasują nieziemskim smakiem wszystkie inne wersje

Źródła: popularne.pl, webniusy.com

 

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak znów szczęśliwa. Jedno zdjęcie mówi wszystko, fani w siódmym niebie: „Gratulujemy”
Następny artykułZaginęła 16-letnia Oliwia. Nastolatki szuka cała Polska, odchodzą od zmysłów, Policja prosi o pomoc
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl