Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych jednej z ulubionych polskich gwiazd, zaskoczyło internautów. Jak się okazało, na fotografii widnieją trzy bardzo znane i uwielbiane Polki. Wielu stwierdziło, że panie są nie do poznania, choć czas zdecydowanie działa na ich korzyść. Nikt nie podejrzewał, że sławy znają się już tyle lat. Sami sprawdźcie, czy wiecie o kim mowa!

– Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia – napisała pod starą, opublikowaną na Instagramie fotografią Katarzyna Zielińska.

Zdjęcie sławnych gwiazd

Jak się okazało, słynna aktorka wstawiła zdjęcie, na którym pozuje wraz z dwoma, równie słynnymi Polkami. Dziś to jedne z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny: teatralnej, filmowej, telewizyjnej, a nawet muzycznej! Aż łezka się kręci w oku na myśl, że dziś tak słynne i rozpoznawalne panie rozpoczynały swoją wyjątkową drogę kariery.

Łatwo jest się domyślić, że pani po lewej stronie fotografii to sama Katarzyna Zielińska. Jak widać, aktorka zawsze lubiła nosić krótką fryzurę, a jej naturalny kolor włosów to brązowy. Obok siedzi słynna aktorka teatralna, filmowa, serialowa, Katarzyna Popławska, którą aktualnie możemy oglądać w serialu TVN Usta, Usta. 

Kto siedzi po prawej stronie?

Jesteśmy pewni, że najwięcej kłopotu sprawiło Wam rozpoznanie osobowości siedzącej po prawej stronie. To dziś ogromna gwiazda polskiej sceny muzycznej, która zrewolucjonizowała rodzimą muzykę. Poznajecie już, że to Mela Koteluk?

Mela Koteluk dała się szerzej poznać publiczności dopiero w 2012 roku swoją debiutancką płytą Spadochron, który chwilę po wydaniu stał się płytą tygodnia Programu Trzeciego. Od tego sukcesu kariera Koteluk zaczęła nabierać tempa. Aktualnie artystka wydała już trzy płyty, które należą do najchętniej kupowanych przez Polaków. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zdjęcie
Fot. katarzynazielinska, Instagram

Poznajecie, z kim Katarzyna Zielińska mieszkała w młodości? Jak się okazuje obok aktorki, w czerwonej bluzie, zasiada Magdalena Popławska a obok Mela Koteluk. 

źródło: Instagram.com

Poprzedni artykułDaniel Martyniuk bierze ślub? Zdjęcie już obiegło całą Polskę
Następny artykułBlack Week w Super-Pharm
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.