Zdjęcie, które pojawiło się w mediach społecznościowych jednej z ulubionych polskich gwiazd, zaskoczyło internautów. Jak się okazało, na fotografii widnieją trzy bardzo znane i uwielbiane Polki. Wielu stwierdziło, że panie są nie do poznania, choć czas zdecydowanie działa na ich korzyść. Nikt nie podejrzewał, że sławy znają się już tyle lat. Sami sprawdźcie, czy wiecie o kim mowa!

– Poznajecie? To były czasy! Pomieszkiwałyśmy razem. Każda z nas szukała pracy w Wawie, zaczepienia gdzieś, byłyśmy spragnione grania, śpiewania, występowania. Cudowne wspomnienia – napisała pod starą, opublikowaną na Instagramie fotografią Katarzyna Zielińska.

Jak się okazało, słynna aktorka wstawiła zdjęcie, na którym pozuje wraz z dwoma, równie słynnymi Polkami. Poznajecie kto to?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zdjęcie
Fot. katarzynazielinska, Instagram

Poznajecie, z kim Katarzyna Zielińska mieszkała w młodości? Jak się okazuje obok aktorki, w czerwonej bluzie, zasiada Magdalena Popławska a obok Mela Koteluk. 

źródło: Instagram

Poprzedni artykułZnaki Zodiaku najpiękniejszych kobiet. Właśnie o nich marzą wszyscy mężczyźni
Następny artykułCo myśli mężczyzna-ginekolog podczas badania pacjentki? Szczere wyznania lekarzy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.