Zdjęcie rodziny wydaje się być zupełnie zwyczajne. Dopiero po chwili, gdy dokładnie się przyjrzymy, możemy dostrzec, że coś jest nie tak. Najpierw odczujemy zdumienie, a może nawet rozbawienie, jednak po chwili przeszyje nas dreszcz przerażenia. Jak to możliwe? Aż robi się słabo. 

Rodzinne zdjęcie jest bardzo urocze. Troje dzieci, uśmiechnięci rodzice, kadr łapie nawet zadowoloną minę psa. Co może być nie tak? Cóż, wystarczy poświęcić chwilę, by się dokładnie przyjrzeć. Jeden, bardzo drobny szczegół budzi mnóstwo emocji. 

Rodzinne zdjęcie – upiorny szczegół

Rodzice i dzieci z uśmiechniętymi minami pozują do zdjęcia. Wszystko wydaje się być w jak największym porządku. To zdjęcie znalazło się w mediach społecznościowych na całym świecie. Nic dziwnego, bo aż trudno uwierzyć, w to, co pokazuje. Niektórzy uważają, że widać na nim wpływ zjawisk paranormalnych. 

Oczywiście, inni internauci powątpiewają w fakt, że na fotografii widać coś zaskakującego, twierdząc, że jest to zwykły Photoshop. Jeśli tak, to jest to bardzo udany zabieg, bo szczegół wydaje się naprawdę znajdować na zdjęciu i to jeszcze na ramieniu malutkiej dziewczynki. 

  1. Rodzina zrobiła zdjęcie, nikt nie wiedział, co się wydarzy. Po chwili wszyscy nie żyli
  2. Nie uwierzycie, jak Michał Wiśniewski poznał swoją żonę. Historia ich miłości zadziwia
  3. Pilnie zamykają kolejne szkoły, fatalne informacje dla uczniów. MEN wydało oficjalny komunikat

Upiorne zdjęcie

Faktycznie, jest to obraz bardzo przerażający. Na ramieniu malutkiej, może kilkuletniej dziewczynki znajduje się drobna ręka. W pierwszej chwili myślimy, że należy do jej siostry, jednak nie potrzebujemy dużo czasu, by się zorientować, że starsza dziewczyna ma obie ręce ułożone przed sobą.

Gdy dostrzeżemy ten szczegół, przeszywa nas istny dreszcz. Jak to możliwe, że na zdjęciu pojawiła się dodatkowa ręka, wyglądająca aż tak wiarygodnie? Dodatkowo przerażający jest fakt, że dłoń spoczywa na ramieniu malutkiego dziecka, które kompletnie nie jest tego świadome. Niektórzy internauci uważają, że jest to dowód na istnienie zjawisk paranormalnych, a dłoń należy do jakiegoś ducha. A wy, co myślicie?

Co ciekawe, wiele jest znanych przypadków, kiedy obecność duchów jest uwieczniona zdjęciach. Jednym z takich było selfie mamy i jej dzieci. Rodzina przez przypadek ujęła obecność dziwnej istoty. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. popularne.pl

Przyjrzyjcie się dokładnie zdjęciu.

zdjęcie
fot. popularne.pl

Dłoń, która znajduje się na ramieniu dziewczynki, nie należy do nikogo z rodziny…

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zenek Martyniuk w końcu przerwał milczenie. Podejrzewa byłą synową o wielkie oszustwo
  2. Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczenia
  3. Agnieszka Woźniak-Starak znów szczęśliwa. Jedno zdjęcie mówi wszystko, fani w siódmym niebie: „Gratulujemy”
  4. Cała Polska przekazuje dalej. 2-latek cudem przeżył, trwa zbiórka, walka toczy się każdego dnia
  5. TVN: Kolejne kraje wprowadzają poważne restrykcje dla Polaków. Turyści będą wściekli, jeżdżą tam tysiące z nas
  6. Błyskawiczne i efektowne ciasto zebra zrobi furorę na każdym stole. Rodzina nie powstrzyma się od dokładki

źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułOd soboty wracają obostrzenia. Największe polskie miasta w żółtych i czerwonych strefach
Następny artykułPolskę obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje Tadeusz Sułowski. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl