Na pierwszy rzut oka to zdjęcie wygląda jak zwykła fotografia nastolatki. Po chwili każdy dostrzega jeden szczegół, który sprawił, że obrazek stał się hitem Internetu. Okazuje się, że sąsiedzi również załapali się w kadrze. Zauważyliście?

Prawie każdy z nas ma zdjęcie, na którym załapał się tzw. mistrz drugiego planu, który zepsuł nam całą fotografię. Jednak sąsiedzi tej nastolatki z pewnością przebili wszystko, co do tej pory widziałyście. Para chciała mieć chwilę tylko dla siebie, a wyszło zupełnie inaczej…

Wygląda jak zwykłe zdjęcie nastolatki

Kiedy robiono to ujęcie, nie mało ono być szczególne. Nastolatka chciała ładne zapozować na balonie, być może była u kogoś na domówce. Tymczasem fotografia stała się hitem Internetu i niemal każdy, kto ją zobaczy, udostępnia dalej.

Na obrazku widać młodą i zgrabną dziewczynę w szortach, która lekko uśmiecha się do obiektywu. Wszystko wydaje się być w porządku, dopóki nie spojrzy się na okno w tle.

Wyraźnie widać, że sąsiedzi, a raczej ich sylwetki, oddają się upojnym chwilom. Para zmieściła się w kadrze, jednak z pewnością nie byłaby z tego zadowolona.

W końcu przy świetle nocnej lampki chcieli mieć czas tylko dla siebie. Chcąc nie chcąc stali się „mistrzami drugiego planu”. Na ich szczęście nie widać twarzy, a więc mogą pozostać anonimowi. Chociaż według opinii niektórych, nie mają się czego wstydzić, prawda?

Zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych i zostało udostępnione przez internautów m.in. na Twitterze. Można je zobaczyć chociażby na profilu użytkownika @PirateMulwana.

Gdzie zrobiono fotografię?

Niestety, ale nie wiadomo, gdzie dokładnie zrobiono zdjęcie. Pomimo tego fotografia rozbawiła wielu internautów, a niektórzy pokusili się na zostawienie komentarza na ten temat.

Udam, że tego nie widziałam! – napisała jedna z użytkowniczek Internetu.

Inny zaczęli się zastanawiać, czy zdjęcie przedstawia prawdziwą scenę, a może zostało przerobione? Niżej można dostrzec również, że dwa szczeble od barierki są nienaturalnie wygięte.

Pojawiły się również opinie, że nie są to dwie osoby, tylko jedna i np. jakiś przedmiot. Internauta zasugerował krzesło, ale niefortunne ustawienie sprawiło, że scena wygląda jak wygląda.

A wy co o tym myślicie? Uważacie, że to naprawdę para, która postanowiła oddać się upojnym chwilom, photoshop czy niefortunna gra cieni? Zdjęcie zobaczycie poniżej!

Zobacz zdjęcie:

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe zdjęcie nastolatki. Widzicie to?

Polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twitter

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl