Zdjęcie z rodzinnych wakacji uwieczniło coś, czego mężczyzna wcale nie był świadomy. Kiedy po powrocie z wyjazdu tata postanowił wywołać pamiątkowe fotografie swojej córki, na jednej z nich ujrzał porażający szczegół. Co takiego zapisało się na kliszy aparatu? Wielu próbuje rozwikłać tajemniczą zagadkę.

Piękne widoki i uśmiech na twarzy dziecka. Czego więcej potrzeba podczas rodzinnych wakacji? Zdjęcie, które miało uwiecznić najpiękniejsze chwile i stać się wspaniałą pamiątką z wyjazdu, okazało się czymś, o czym wszyscy woleliby zapomnieć. Wystarczył jeden szczegół. 

Tajemnicze zdjęcie z wakacji

Kiedy tata wraz z córką wybrał się na japońską, kamienistą plażę, postanowił uwiecznić ten wspaniały moment i uśmiech na twarzy swojego dziecka. Wtedy jeszcze nie miał pojęcia, że kiedy zobaczy wywołane zdjęcie, przeżyje prawdziwy szok. Fotografia uwieczniła o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać. 

Kiedy po powrocie z wyjazdu mężczyzna postanowił wywołać rodzinne zdjęcia, na jednym z nich dostrzegł coś bardzo niepokojącego. Choć był pewien, że podczas zwiedzania kamienistej plaży byli tam tylko oni, fotografia dowodzi, że nigdy bardziej się nie mylił. Jedna rzecz, która pojawiła się na zdjęciu, nie daje mu spać po nocach. 

  1. Dramatyczny apel papieża Franciszka. „Mamy przed sobą niewiele lat”
  2. Widok grobu kultowego aktora PRL wywołuje emocje. Zginął w niezwykle tragicznych okolicznościach
  3. Szkoły jednak mogą zostać zamknięte? ”Na 3-4 tygodnie, do czasu spadku liczby zakażeń”, Dr Grzesiowski mówi wprost

Paranormalne zdjęcie

Przerażony tata, próbując zrozumieć, z czym ma do czynienia, postanowił opublikować zdjęcie w internecie. Dociekliwi internauci natychmiast próbowali rozwikłać zagadkę, jaka stoi za fotografią. Byli pewni, że to, co widzą, to fotomontaż, jednak kiedy przyjrzeli się bliżej, nie zobaczyli tam żadnych śladów programów graficznych. Co takiego wzbudziło ich zainteresowanie zmieszane z przerażeniem?

Otóż jedno ze zdjęć z wyjazdu ukazuje nie tylko uśmiechniętą dziewczynkę. Jak się okazuje, za dzieckiem ktoś stoi a pomiędzy jej nogami widać wysokie czarne buty i sylwetkę skierowaną w stronę oceanu. Zdaniem internautów, rodzina miała styczność z duchem japońskiego wojownika, co podejrzewają na podstawie wyglądu charakterystycznych butów. Choć nie brakuje i sceptyków, którzy uważają, że czarne buty to nic innego jak skały. Jaka prawda kryje się za zdjęciem? Możliwe, że tego nigdy się nie dowiemy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
Fot. REDDIT OBIARUF

Tata zrobił swojej córce pamiątkowe zdjęcia. Na jednym z nich dostrzegł coś niepokojącego.

zdjęcie
Fot. REDDIT OBIARUF

Zdjęcie, które go przeraziło, postanowił opublikować w serwisie Imgur.com. Co jest za dziewczynką?

zdjęcie
Fot. REDDIT OBIARUF

Duch japońskiego wojownika czy kamienie? Możliwe, że tego nigdy się nie dowiemy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy bardzo się mylili. Lekarze biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  2. Spadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystów
  3. Pamiętacie Jessicę z ”Rolnik szuka żony”? Właśnie wyszła cała prawda na jej temat, ludzie zaskoczeni jej nowym zajęciem
  4. Trzeba dobrze się przyjrzeć, aby rozpoznać Magdę Gessler. Pozbawiona burzy loków nie przypomina siebie
  5. Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni
  6. Najtańsze, najprostsze i najlepsze ciasto bez pieczenia zrobisz w 10 minut. Smakuje jak spełnienie marzeń

źródło: webniusy.pl

 

Poprzedni artykułZacznie się już jutro 12 października, uczniowie mają dość. Szykuje się akcja na ogólnokrajową skalę
Następny artykuł„Miałam nadzieję, że Polacy są mądrzy”. Pielęgniarka opublikowała poruszający wpis, nie owijała w bawełnę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.