Zdjęcie, które zrobiła sobie dziewczyna, wywołuje dreszcze. Po romantycznej rozmowie z chłopakiem postanawia przesłać mu seksowne selfie. Dziewczyna robi zdjęcie i je ogląda. Nie wiadomo skąd za jej plecami widać cień przypominający kształt mężczyzny. Dziewczyna odwraca się za siebie, ale nikogo nie widzi. Ta sytuacja mrozi krew w żyłach.

Zdjęcie to jedyna możliwość, żeby zobaczyć cień mężczyzny. Dziewczyna się odwraca, ogląda mieszkanie, ale nie ma tam kompletnie nikogo. Po chwili uświadamia sobie, że to aparat jest sposobem na zobaczenie ducha. 

Zdjęcie z piekła rodem

Selfie z piekła rodem to filmik młodej studentki z Niemiec, która przygotowywała swoją pracę licencjacką na temat internetu i treści, które szybko stają się hitem. Eksperymentalnie więc stworzyła scenariusz i nagrała film, żeby sprawdzić, jaką osiągnie popularność. 

18 milionów – tyle ludzi widziało już mrożący krew w żyłach, prawie dwuminutowy horror. Trzeba przyznać, że studenckie badania zakończyły się sukcesem. Dziewczyna doskonale przemyślała i zagrała tę scenkę. Ilość wyświetleń świadczy też o tym, że internauci łakną materiałów pełnych emocji, a po ich obejrzeniu muszą się koniecznie z nimi z kimś podzielić.

  1. Polka miała wynająć płatnego zabójcę za 16 tys. złotych, żeby zabić byłego męża. Plan był prosty
  2. Zostawiła półtoraroczne dziecko z pijaną babcią. Kobieta poszła na imprezę i zażyła narkotyki

Sposób na ducha

Budowanie napięcia za pomocą naszych ukochanych telefonów jest superpomysłem. Tylko telefon jest sposobem, by dojrzeć nieznaną postać. Przecież każdy z nas kto telefon posiada,  będzie miał tę scenę przed oczami podczas gdy będzie chciał zrobić sobie selfie. Zdjęcie dla chłopaka też jest nam dobrze znanym sposobem uwodzenia. W dobrym horrorze chodzi przecież o to, by użyć środków i narzędzi, z którymi widz ma codziennie styczność, żeby mógł pomyśleć brrr, to mogłem być ja.

Popularność filmiku cały czas wzrasta. A badania niemieckiej studentki mają coraz wyższe statystyki. W swojej pracy opisała nieprawdopodobny zasięg internetu i szybkość, z jaką można stać się popularnym. Ta praca może posłużyć wielu badaczom zjawisk internetowych, a sama studentka na pewno zaliczyła zajęcia na najlepszą ocenę!

ZOBACZ ZDJĘCIA I VIDEO:

zdjęcie
youtube.com/ fuckyouzombie

Zdolna studentka wpadła na świetny pomysł zdobycia popularności w sieci.

zdjęcie
unsplash.com/Nathan Wright

Duchy czy zombie nie są tak przerażające jak coś strasznego dziejącego się w rzeczywistości.

 

Przestraszyliście się?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na domową pizzę. Trik na genialne ciasto, smak jak z najlepszej włoskiej pizzerii
  2. Radosław Majdan zdradził szczegóły porodu żony. Większość par nie ujawnia tak wiele
  3. Iwona Pavlović została blondynką. Na najnowszym zdjęciu nie przypomina siebie

Źródło: popularne.pl

 

Poprzedni artykułKotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie
Następny artykułLatami krzywdził córki partnerki. Prawda wyszła na jaw przez SMS-a
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.