Zdjęcie, które w mediach społecznościowych opublikowała pewna rodzina, wzbudziło niepokój wśród bardziej spostrzegawczych internautów. Musisz przyjrzeć się bardzo dokładnie, żeby zorientować się, o co chodzi. Czasem trudno jest wyjaśnić sytuację, jak ta, która została uwieczniona na fotografii rodzinnej!

Zdjęcie zdecydowanie nie należy do normalnych fotografii. Choć w Internecie krąży wiele innych pozycji, które wzbudzają niepewność wśród Internautów, nigdy nie pozostają one bez echa. Mogłoby się wydawać, że to fotomontaż, ale wielu znajdzie racjonalne wyjaśnienie na to, co się stało. 

Zdjęcie budzące dreszcze

Z pozoru jest to zwykła rodzinna fotografia, lecz dopiero po chwili, niektórzy dostrzegą szczegół budzący dreszcze na całym ciele.

W sieci znajdziemy wiele zdjęć, które zostały zrobione w dziwnym momencie – tak prawdopodobnie było i tym razem. 

Nie można ukrywać, że dziewczynka, którą uwieczniono na fotografii, budzi niepokój. 

Zdjęcie pokazuje tylko pozornie małżeństwo oraz trójkę ich dzieci, z jednym natomiast jest coś nie tak. Chodzi o… dodatkową rękę!

Czy to Photoshop?

Jeśli nie widzisz, dlaczego zdjęcie wzbudziło w internautach takie emocje, mamy dla Ciebie małą podpowiedź.

Zwróć uwagę na dziewczynkę, która siedzi po lewej stronie. Do kogo należy dłoń, która ją obejmuje? 

Z pewnością nie jest to ręka nikogo z rodziny, gdyż jest to nieprawdopodobne. Wielu uzna, że to błąd, który wyskoczył po obróbce w Photoshopie, inni zaś uznają, że dziewczynka wygięła własną rękę w dziwny sposób.

Trzeba jednak przyznać, że widok należy do raczej niepokojących. Jeżeli chcecie przyjrzeć się innemu zdjęciu, na którym znajduje się przerażający szczegół, koniecznie zajrzyj >tutaj<.

Zobacz zdjęcie: 

zdjęcie
Fot. facebook.com

Spójrz na fotografię i spróbuj znaleźć niepokojący szczegół.

zdjęcie
Fot. facebook.com

Nie wiemy, do kogo może należeć ta ręka.

zdjęcie
Fot. facebook.com

Sprawa wygląda podejrzanie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: planetapl.life

Poprzedni artykułTragiczna śmierć 4-letniej dziewczynki. Próbowali wypędzić z niej demona, nie przeżyła
Następny artykułAgata Duda nie zaszczepi się z nauczycielami. Pierwsza Dama podjęła nagłą decyzję
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.