Zdjęcie, które pewna kobieta odkryła tuż przed ślubem córki, dosłownie zwaliło ją z nóg. Swoim odkryciem natychmiast musiała podzielić się z przyszłą panną młodą. Już wtedy wiedziała, że ślub z tym mężczyzną nie jest przypadkowy.

Jedno zdjęcie, na które natknęła się matka panny młodej, odmieniło spojrzenie ich obu na to małżeństwo. Kobiety nigdy wcześniej nawet nie słyszały podobnej historii. Mogły zrobić tylko jedno – pokazać fotografię narzeczonemu.

Zdjęcie sprzed lat

Młoda Heidi mieszkała z dala od rodziców, dlatego przed zaręczynami nie mieli okazji poznać jej ukochanego. W końcu para wybrała się do rodzinnego miasta młodej kobiety. Wszyscy poznali się podczas uroczystej kolacji. Wieczór był bardzo miły, wszystko przebiegło dokładnie, tak jak powinno.

Nikt nie sądził, że już niebawem trafi do nich sensacyjna wiadomość. Tuż po zaręczynach miało okazać się, kim naprawdę jest przyszły pan młody. Po kilku dniach od spotkania matka Heidi postanowiła przejrzeć rodzinny album. Tam czekało na nią coś niewiarygodnego.

  1. Rząd ogłosił, że jest już skuteczny lek na koronawirusa. Świetna wiadomość z Brazylii
  2. Prowadzący „Fakty” w TVN zaskoczył wszystkich widzów. Na końcu powiedział kilka gorzkich słów
  3. Agnieszka Woźniak-Starak samotnie spędza urodziny. Pierwszy raz od dawna wspomniała o Piotrze

Niezwykły zbieg okoliczności

Wzruszona matka przed ślubem córki oglądała jej zdjęcia z dzieciństwa. W pewnym momencie zamarła. Na jednej ze starych fotografii zobaczyła… swojego przyszłego zięcia. Przeżyła szok i natychmiast ruszyła do Heidi, aby porozmawiać z nią na ten temat.

Haidi nie mogła uwierzyć, jakiego odkrycia dokonała jej mama. Miała jednak czarno na białym, że ukochany już kiedyś… pojawił się w jej życiu. Dobrze pamiętały, w jakich okolicznościach zostało wykonane zdjęcie. Wkrótce o wszystkim dowiedział się pan młody. Jaka była prawda? Prawdą było, że Heidi i jej narzeczony poznali się w dzieciństwie… na wakacjach w Turcji. Bardzo się wtedy polubili, a któryś z rodziców uchwycił tę chwilę na zawsze. Dzięki znalezisku wiedzieli, że są sobie przeznaczeni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZDJĘCIE
fot. Facebook @Heidi Savitt

Rodzice Heidi poznali jej partnera już po zaręczynach.

ZDJĘCIE
fot. Facebook @Heidi Savitt

Okazało się, że para poznała się wiele lat temu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Służby pilnie poszukują klientów Lidla. Robiłeś wtedy zakupy? Natychmiast zgłoś się do sanepidu
  2. Kraj, w którym sytuacja jest najgorsza. Wcale nie USA czy Włochy, wielu będzie zaskoczonych
  3. Nie dość, że nie założyła maseczki, to jeszcze kompletnie rozebrała się na zewnątrz. Zdjęcie Justyny Żyły wywołało burzę
  4. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdobyła się na bolesne wyznanie. „Ja wiem, jak to jest, gdy nie ma dokąd uciec”
  5. Mężczyzna zrobił zdjęcie synkowi. Przyjrzał się i zauważył na nim dziwną rzecz, prawda była porażająca
  6. Pilna ewakuacja zakażonych z polskiego DPS. Nie żyje już co najmniej 7 osób
Poprzedni artykułDo sieci trafił pierwszy wywiad Michała Szpaka. Na nagraniu ma tylko 13 lat, nie poznacie go
Następny artykułKolejne ofiary śmiertelne i ogromny wzrost zakażeń. Smutny początek weekendu w Polsce
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.