Zdjęcie jelenia, które poruszyło cały świat. Widok dosłownie zapiera dech! Całe ciało zwierzęcia pokryte jest guzami. Co mu dolega? Czy jest to zaraźliwe? Odpowiadamy. Ta zagadka została rozwiązana już jakiś czas temu.

Zdjęcie jelenia obiegło już cały świat i każdy zastanawia się, co dolega zwierzęciu i czy można mu jakoś w tej sytuacji pomóc? Trzeba przyznać, że widok jest przerażający. Ma guzy na całym ciele. 

Zdjęcie jelenia, które poruszyło świat

Julie Carrow, jest fotografem przyrodniczym. Uwielbia ona robić zdjęcia zwierzętom w ich naturalnym środowisku, jednak to, co zobaczyła, tym razem kompletnie ją przeraziło.

zdjęcie
fot.Facebook @Julie Carrow

Zdjęcie, na którym widać jelenia, pokazuje, że zwierzę jest całe pokryte wieloma guzami, nie jesteśmy nawet w stanie zobaczyć jego oczu. Guzy znajdują się na szyi, brzuchu, nogach, tylnej części ciała, klatce piersiowej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jego całe ciało pokryte jest guzami

Internauci, którzy ujrzeli zdjęcie, byli kompletnie przerażeni. Co dolega temu biednemu jeleniowi i czy da się mu jakoś pomóc? Czy on cierpi? Odpowiadamy.

Według specjalistów zwierzę posiada niezłośliwe włókniaki.

Co to jest włókniak? Włókniak to łagodny nowotwór, który powstaje z tkanki łącznej. Te guzy mogą jednak mieć zły wpływ na jego wzrok, oddychanie, możliwość jedzenia, a także i na ruch.

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Szczęśliwy finał dla jednej z suczek z Radys. Znalazła kochający dom, choć adopcja była wymagająca
  3. Pochodzący z Polski policjant o uratowaniu chłopca przed rekinem. Wyznał, że nie miał czasu się bać

Myśliwi nie chcą takiego trofea

Ta choroba osłania jelenia przed myśliwymi, którzy na pewno nie będą chcieli posiadać trofea w postaci chorego zwierzęcia, dzięki czemu jelonek może żyć spokojnie, aż do momentu, w którym nie odejdzie z tego świata. 

zdjęcie
fot.Facebook @Julie Carrow

„Nie będziemy podejmować żadnych działań. Ta choroba nie jest zakaźna. Włókniaki nie uszkadzają mięsa, ale myśliwi nie będą chcieli mieć trofea w takiej postaci” wypowiedzieli się na temat chorego zwierzęcia myśliwi. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma lepszego sposobu na komary. Kosztuje grosze, a efekty są bezcenne
  2. Podejrzewał u kota nowotwór. Kiedy zaczął operację, okazało się, że bardzo się mylił
  3. Zaspany kotek i jego opiekun piesek mówią wszystkim dobranoc. Śpijcie dobrze
  4. Ile kotów widzisz na obrazku? Poprawną odpowiedź podaje tylko 2% osób, test tylko dla spostrzegawczych
  5. Mały kotek jeszcze nie ma imienia. Jakie do niego pasuje?
  6. Ważąca blisko 8 kilogramów chihuahua została porzucona. Jej nowa mama wdrożyła jej dietę

Redaktorka działu zwierzęta w lelum.pl. Miłością do zwierząt zarażona zostałam już od małego i odkąd mogę pomagam tym mniejszym i słabszym. Prywatnie jestem mamą suczki o imieniu Foxy.