Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska radykalnie zmieniła fryzurę. Po jej długich włosach nie ma ani śladu
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.02.2020 18:12

Agnieszka Kaczorowska radykalnie zmieniła fryzurę. Po jej długich włosach nie ma ani śladu

Zdjęcie
instagram.com @agakaczor

Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Agnieszki Kaczorowskiej, wywołało prawdziwe poruszenie wśród jej obserwatorów. Aktorka pokazała się bowiem w nowej zupełnie odmienionej fryzurze. Po jej długich blond pasmach nie ma już ani śladu. Metamorfoza, którą przeszła jest niewiarygodna. Gwiazda prezentuje się jak milion dolarów.

Agnieszka Kaczorowska to jedna z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która raczej nie przepada za zmianami w swoim wyglądzie. Do tej pory znana była z długich i lśniących blond włosów, które w zasadzie stały się jej znakiem rozpoznawczym. Miłośnicy Klanu wiedzą, że była im wierna od lat. Tymczasem gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Efekty powaliły obserwatorów na kolana, a zdjęcie wywołało wiele komentarzy.

Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej zachwyciło fanów

Agnieszka Kaczorowska postanowiła nieco zmienić swój wygląd i… obciąć włosy. Jej długie blond pasma to przeszłość. Aktorka w nowym wydaniu wprost zachwyca. Co więcej, zrobiła to w szczytnym celu, ponieważ włosy oddała Fundacji Rak’n’Roll. Efektami wizyty w salonie fryzjerskim pochwaliła się na Instagramie.

-Aaaa! Zrobiłam to ! Oto nowa Agnieszka Kaczorowska-Pela. A co! Takie zmiany są kobiecie potrzebne! 30 cm włosów wysyłam dla Fundacji Rak’n’Roll […] – napisała aktorka.

Agnieszka Kaczorowska postanowiła skrócić włosy, które na przestrzeni lat stały się jej znakiem rozpoznawczym. I to aż o 30 cm.

  1. Idealny schabowy. Przepis na podwójną radość z jedzenia
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Internauci byli zachwyceni

W najnowszym poście, który opublikowała, zobaczyć możemy aktorkę, bawiąca się z ukochaną córeczką, Emilką. Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska niezwykle dba o swoją prywatność i mimo że dumną mamą została w lipcu, tej pory nie pokazała twarzy swojej malutkiej pociechy.

-Jak to dobrze móc wrócić z pracy i bawić się z córką, a nie musieć sprzątać… […] – podpisała najnowsze zdjęcie.

Komplementy na temat wyglądu aktorki wydawały się nie mieć końca. Kadr, na którym trzyma swoją córeczkę za stópki, rozczulił jej wiernych fanów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdjęcie

Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej wywołało poruszenie.

Zdjęcie

Aktorka zachwyca wyglądem.

zdjęcie

Długie włosy były jej znakiem rozpoznawczym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: jastrzabpost.pl