Zdjęcie pielęgniarki w samej bieliźnie obiegło internet. Na 23-latkę spadła fala krytyki, tymczasem dopiero teraz wyjaśniło się, dlaczego kobieta pracowała w przezroczystym stroju ochronnym, mając pod spodem jedynie bieliznę. Jak podaje o2, okazało się, że skąpy strój wynikał z braku odzieży ochronnej. Jedyny, jaki kobieta mogła założyć, był przezroczysty. Praca w ochronnej odzieży wyklucza noszenie ubrań – byłoby w nich nie do wytrzymania gorąco.

Pielęgniarka pracuje w Szpitalu Klinicznym miasta Tuła, położonego nad rzeką Upą w europejskiej części Rosji. Mimo że kobieta wielokrotnie zgłaszała brak odzieży ochronnej, administracja szpitala nie sprowadziła dodatkowych kombinezonów ochronnych. 23-latka nie miała wyjścia i użyła do swojej pracy takich kombinezonów, jakie były dostępne. Jednak zdjęcie roznegliżowanej dziewczyny obiegło internet. Autorami fotografii są pacjenci.

Zdjęcie półnagiej pielęgniarki obiegło internet

23-letnia Nadia ubrała się w ten sposób nie dlatego, że chciała prowokować. Było to jedyne rozwiązanie umożliwiające jej pracę. Kobieta zdecydowała się pracować tylko w bieliźnie, ponieważ w kombinezonie ochronnym jest niebywale gorąco.

Nadia została pouczona przez przełożonych. Jej zachowanie zdecydowanie się nie spodobało pracownikom szpitala. Było jednak odpowiedzią na brakującą odzież ochronną. Trudno jednak uwierzyć, że zachowanie kobiety nie było prowokacją, chociażby w celu zwrócenia uwagi na problem, że medykom brakuje środków do pracy.

  1. Polacy zdobyli pierwsze miejsce w Europie. Nie ma się czym chwalić, niepokojący wynik
  2. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  3. Milionerzy: posłuchał widzów i popełnił wielki błąd. Stracił ogromne pieniądze przez banalne pytanie

Pandemia koronawirusa wyjaśnia wszystko

23-latka otrzymała jednak mnóstwo wsparcia i ciepłych słów. Swoją złość i krytykę internauci skierowali na władze szpitala i na rząd, który nie zapewnia wyposażenia medykom walczącym z groźnym wirusem.

Pielęgniarka nie komentuje zajścia. Jednak jak podaje o2.pl, kobieta miała tłumaczyć się podczas reprymendy od przełożonych, że było jej bardzo gorąco, oraz że nie zdawała sobie sprawy, jak przezroczysty jest ochronny kostium. Nie ulega jednak wątpliwości, że noszenie odzieży ochronnej każdego dnia jest nie lada wyzwaniem. Wiele medyków może pozostać ze śladami swojej pracy do końca życia, o czym pisaliśmy w osobnym artykule.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot.twitter.com/Blog del Narco Oficial

Pielęgniarka tłumaczyła, że nie wiedziała, że jej strój jest aż tak prześwitujący.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  2. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich
  3. Borys Szyc nie wytrzymał. Ostro odpowiedział na film TVP, padły groźby
  4. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  5. 2-letnie dziecko zakażone koronawirusem. Matka opublikowała wpis, nie mieści się w głowie
  6. Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiące

Źródło: o2.pl

 
Poprzedni artykułCzy polscy mężczyźni są przystojni? Jak wypadają na tle innych narodów w skali od 1 do 10?
Następny artykułByła dwukrotną mistrzynią igrzysk. Niestety, legenda sportu nie żyje
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl